Abimees fännidele: Kuidas võita FC Elva fänniauto?

Aastal 2018 automängu võitja Lisete Pent koos emaga / FOTO: Liina Ivask

Esimene samm: Külasta FC Elva esindusvõiskonna kodumängu

Selleks, et üldse mängu pääseda on vaja külastada FC Elva esindusmeeskonna või FC Elva esindusnaiskonna kodumängu. Kõige kindlam on jälgida infot FC Elva Facebooki lehel, kus hooaja jooksul lisandub pidevalt iga kodumängu kohta Facebooki üritus ning info postitustes.

Teine samm: Osta kodumängul euroloos

Staadionile tuleks tulla kindlasti juba esimeseks poolajaks (mängu avavilest 45 minuti jooksul) ja üles otsida FC Elva euroloosi müüvad naisterahvad. Tavaliselt jalutavad meie loosimüüjad staadionil ringi ja jõuavad kõigi soovijateni. Kui pilet ostetud, tuleb vähemalt esimese poolaja lõpuni mängule jääda, õnnele loota ja kui hõigatakse automängu finaali pääsenute piletinumbrid, siis väljakule meie kogukonnajuhi Rain Suitsu juurde tulla.

Kolmas samm: mängida automängu

Igast esinduse mängust pääseb hooaja viimasesse mängu kaks osalejat. Lisaks on automängu pääsenutel kohe võimalus lüüa täpsuslööke ja võita kott FC Elva fännitoodetega.

Rita Vuchmanni täpsuslöögi stiilinäide esindusmeeskonna särgi võitmiseks /FOTO: Cristel Jakobson

Neljas samm: tulla kohale lõpumängule

Tule kohale FC Elva esindusmeeskonna viimasele kodumängule, et lõplikult auhinna mängus osalemine kindlustada. Lõpumänguks on loosimine, kus anumas on pallid. Iga automängu pääsenu võtab anumas ühe palli ning liigub rivvi. Kui iga mängija on palliga rivis, siis teadustaja märguande peale pallid avatakse. Ainult 1 palli sees on võidukas auto pilt, mille saaja ongi meie uhke fänniauto omanik!

Kasutatud, kuid tehniliselt igati korda tuunitud Renault Megane'i pani klubi fänniloosi peaauhinnaks välja koostöös ABC Motorsiga nii 2018ndal kui ka 2019ndal aastal.