Naiskond langes konkurentsist Karikavõistluste 1/16 finaalis

FC Elva naiskond langes karikavõistlustel välja. Esimene poolaeg lõppes tulemusega 1:1, teisel poolajal omasid mõlemad mitmeid värava võimalusi, Kuressaare realiseeris neist kaks ja võttis tulemusega 3:1 võidu.
17.09.2017 kell 15:00, Nike Arena Elva

FC Elva - FC Kuressaare  1:3  (1:1)
Väravad: 29. Kätlin Karjus - 7. Eva Ratas, 68. Triin Tedrekull, 90+4. Annemari Pruul
Hoiatused: 82. Sandra Kuus - 90+2. Johanna Priske

FC Elva: Eneli Mossin, Kaisa Liina Keps, Liisa Tatar, Kerlin Lehtla, Egle Tohver(71. Sandra Kuus), Kätlin Karjus, Diana Soop(78. Solveig Paju), Eneli Õigus, Heleri Rebane, Kirke Mähar, Annika Eek (57. Daniela Jesin)

Mängujärgsed kommentaarid:

Peatreener Kristjan Moorast: Kuressaarega on meil see hooaeg kõik mängud väga rasked olnud ja seda ka seekord. Mäng oli mõlemapoolsete võimalustega, Kuressaare realiseeris neist kolm meie ühe vastu. See hooaeg on meil omavahel võitude seis nüüd 2:2. Jääme ootama juba järgmist lahingut, kus on mängus esiliiga viies koht.

JÄRGMINE MÄNG 24 SEPTEMBRIL KODUS NIKE ARENAL FC KURESSAAREGA!