FC Elva võitis FC Otepää tulemusega 3:0

FC Elva alistas 115 pealtvaataja ees FC Otepää tulemusega 3:0. Esimesel poolajal sai jala valgeks Mihkel Kuresoo. Teisel poolajal lisasid kahe peale kaks väravat Karl Bussov ja Jürgen Kuresoo.
Pealtvaatajad: 115

FC Elva:  1-Arvo Käkk, 5-Rando Kuus, 4-Karl Bussov (66. 21-Taavi Aasmäe), 12-Veiko Haan, 6-Veiko Kütt, 17-Jürgen Kuresoo, 14-Henry Eichelmann (73. 9-Juri Širokov), 8-Kaarel Tinn (66. 10-Kaarel Tani), 3-Evert Soonberg (77. 19-Erki Vorobjovski), 18-Mihkel Kuresoo, 11-Raido Kuus

FC Otepää: 39-Edgar Leht, 9-Marko Ani, 10-Martin Teder, 2-Vahur Teppan, 26-Ott Meerits, 5-Raul Lehismets, 29-Raul Oja (15-Sander Lember), 82-Rainar Laes, 17-Tanel Ojaste, 21-Priit Lehismets, 8-Veiko Soo

Varus: 38-Andrias Kuld, 77-Taavi Lassmann, 13-Kennart Saaremäe

FC Elva alistas esimeses kullalahingus sügisringis tugevalt mänginud Otepää. 29. minutil viis Mihkel Kuresoo kodumeeskonna juhtima, lüües väravaks latist tagasi põrkunud löögi. Mõned minutid varem raksatas ristlatis Kaarel Lati Tinni karistuslöök.
Teise poolaja 63. minutil suurendas FC Elva kapten Karl Bussov eduseisu kahe väravaliseks, suurepärane eeltöö meeskonna kaaslastelt ja kvaliteetne löök värava tagumisse nurka. Mängu otsustas koduvõistkonna edukaim väravakütt Jürgen Kuresoo, kes vormistas võimsa löögiga lõppseisu 3:0, hea eeltöö tegid Rando ja Juri Širokov.
Kogu võistkond tegi sammu lähemale tiitli suunas ja juba kolmapäeval tuleb olla valmis võitlema selle liiga kõige võimsama jõuga - Põlva FC Lootosega.

Ootame teid kolmapäeval, kell 17:30 Elva linnastaadionil. Võta aega maha, köhi hääl puhtaks ja tule mängijaid ergutama.

Põlva FC Lootos - EMÜ SK 6 : 0
Võru JK - FC Tabivere 3 : 0
Valga FC Warrior II - JK Welco Elekter 2 : 4
Tartu Ülikool Fauna - Jõgeva SK Noorus-96 1 : 5
Navi Vutiselts - Viljandi JK Tulevik II 3 : 1