FC Elva II alistas koduväljakul Suure-Jaani Unitedi 2:0

Hoiatused: 52. Lepik
Pealtvaatajaid: 85

FC Elva: 16-Artur Lõhmus (46. 99-Kauri Käos), 42-Romet Pastak (54. 40-Ott Alekõrs), 4-Rasmus Sikk, 17-Gennadi Judin, 7-Kerdo Puusalu, 6-Remi Kõivik, 45-Henry Eichelmann, 14-Anti Ivaste (54. 12.-Andre Uin, 41-Evert Soonberg, 2-Paul Kangro, 43-Gero Mekk (48. 10-Tambert Türk)

I poolaeg

Esimene poolaeg hoidsid mõlemad võistkonnad kõrget tempot üleval ning pall liikus kiirelt ühe värava alt teise alla. FC Elva II mängis enam palli valdavat postitsioonirünnakut, kus kombineeriti lühikeste söötudega. Suure-Jaani United eelistas aga neile omapärast mängu, kus palli võitmise järel viidi pikk sööt kiirelt ründajatele võitluse peale ning üritati kiirriünnakutega Elva kaitset murda. Vastaste kiire äärepoolkaitsja suutis paremast äärest luua palju teravusi, mis lõppesid tihti ohtliku olukorraga Elva värava all. Elva kaitsjad ja väravavaht olid aga tasemel ja ei lasknud ennast üle mängida. Esimese poolaja parimad võimalsued tekkisid Gero Mekkil, Paul Kangrol ja Remi Kõivikul, kes aga ei suutnud võimalusi väravaks realiseerida. Poolaja lõpus juhtus ka raske kokkupõrge Elva ründaja, vastaste väravavahi ja kaitsja vahel, mistõttu pidi Suure-Jaani kaitsemängija lahkuma rangluu murruga.

II poolaeg

Teisel poolajal tekkis nurgalöögi järgsest olukorrast hea moment, kui Anti Ivaste leidis ilusa söödu kaitsjate selja taha avanenud Henry Eichelmannile, kes saatis palli oskuslikult oma parema jala välisküljega värava vasakusse alumisse nurka. Peale väravat muutus Suure-Jaani surve Elva kaitseliinile suuremaks, mis tekitas omakorda Elva ründajatele palju ruumi kontrarünnakuteks. Mitmeid häid momente tekkis, Tambet Türgil, Ott Alekõrs’il ja Paul Kangrol, kelle löök tabas aga latti. Mängu lõpuks tunduvalt enam väsinud Suure-Jaani kaitsjad jätsid viimase sõna siiski koduvõistkonnale, kui Rasmus Sikk näitas keskkaitsja kohta üllatavalt häid ründajaomadusi saates kohvile kaks Suure-Jaani kaitsjat ning realiseerides kindla löögiga lõpptulemuseks 2:0.

Mängu väravad:

Järgmine FC Elva II mäng 24. mail kell 17:00 Väimela staadionil FC Helios Võru vastu.