FC Elva hävitas FC Puuma!

FC Elva jäi esimestel minutitel kaotusseisu, aga seejärel löödi vastaste võrku lausa 9 väravat!                                  Foto: Liina Ivask / väljakule sai ka meeskonna pesamuna Hans-Hendrik Karro
13. august  Elva Linnastaadion kell 16:30
FC Elva - Tallinna FC Puuma 9:1 (2:1)
Väravad: 12., 52., 83. Jürgen Kuresoo, 37. Ats Joandi, 50., 77. Paul-Feliks Frei, 53. Tarvo Timm, 86. Gero Mekk - 10. Marko Truusalu
Pealtvaatajaid: 242

FC Elva: 1-Toom, 18-M.Kuresoo, 2-Sikk, 3-Thomson, 20-Kumberg, 8-Avasoo,
7-Kerro (78. 10-Kiho, 21-Timm (74. 5-Karro), 9-Joandi (68. 4-Bussov), 17-J.Kuresoo,
14-Frei (78. 22-Mekk).
Varus: 12-Koppel, 4-Bussov, 5-Karro, 10-Kiho, 22-Mekk.

Statistika                    I poolaeg        II pooaleg        Kokku
Ohtlikud rünnakud:      9:12                 12:3                  21:15
Pealelöögid:                 5:6                   11:2                 16:8
Raamidesse:                2:3                   8:1                   10:4
Blokeeritud:                  1:0                   1:0                    2:0
Nurgalöögid:                 3:3                   3:2                   6:5
Vead:                            8:6                   2:3                   10:9
Suluseisud:                   1:0                   0:0                   1:0

I poolaeg

FC Elva alustas mängu väga kehvalt ja juba kümnendal minutil läksid vastased juhtima, kui realiseeriti penalti, mis teeniti kaitse lohakuse tõttu. FC Elva suutis õnneks kiiresti vastata, kui paar minutit hiljem lõi Jürgen Kuresoo, väravavahiga üks-ühele pääsedes, värava. Esimene poolaeg oli seejärel võrdsete heitlus. Õnneks said FC Elva mängijad poolajale minna heas tujus, sest natuke enne poolaja lõppu suutis Ats Joandi meeskonna juhtima viia. Ats lõi kolmekümnelt meetrilt väga ilusa löögi värava alumisse nurka. Lisaks jäid vastased poolaja lõpus vähemusse, sest FC Puuma kapten Marko Truusalu otsustas kohtunikku solvata. Karistuseks järgnes punane kaart.

II poolaeg

FC Elva kasutas arvulise enamuse teisel poolajal suurepäraselt ära ja tänu sellele löödi palju väravaid. Kahel korral sai jala valgeks Paul-Feliks Frei, kes kasutas ära väravavahi eksimused. Jürgen Kuresoo sai tänu teisel poolajal löödud kahele väravale hakkama kübaratrikiga. Veel lõid värava noored ründajad Gero Mekk ja Tarvo Timm. Tarvo lõi väravasse Jürgeni antud tsenderduse ja mängu lõpus teenitud penaltit asus lööma Gero Mekk, kes lõi väravavahi tõrje järel tagasipõrkunud palli väravasse.

Mängu tipphetked:

Esiliiga B tabel:

Järgmise mängu peab esindusmeeskond võõrsil. 20. augustil sõidame Maardusse külla liigaliidritele.