FC Elva U17 tüdrukud võtsid mängu teisel poolajal ennast kokku ja võitsid JK Tallinna Kalevi tüdrukuid!

Tüdrukud suutsid terve mängu domineerida ning teise poolaja keskel suutsid FC Elva tüdrukud 2:0 juhtima minna. Mõlemate väravate autoriks KÄTRIIN-ELISE PAHVA!!
23.08.2017 kell 18:30 Nike Arena Elva

FC ELVA (T-01) VS JK TALLINNA KALEV (T-01) 2:0
Väravad: 62., 64. Kätriin-Elise Pahva.
Hoiatused:
Eemaldamised:
Pealtvaatajad: 19

FC Elva: Sascya Assak, Ketlin Štšerbakov, Sandra Kuus, Sofia Matvejev, Kätriin-Elise Pahva, Kätlin Karjus, Christina Vink, Kelli Liivat, Daniela Jesin, Solveig Paju (72. Eva-Lotta Meinart), Annabel Jesin (72. Eneli Mossin)

Mängujärgne kommentaar:

Kaitsja Sofia Matvejev:
Teadsin, et mäng ei tule kerge. Enamasti toimus mäng vastaste poolel ning meil oli palju rünnakuid, mida me ei suutnud realiseerida. Ise olin mänguga suhteliselt rahul.

JÄRGMINE MÄNG 30.08.2017 KELL 17:00 ELVA LINNASTAADIONIL. TULE STAADIONILE JA ELA FC ELVA TÜDRUKUTELE KAASA!