Viimsist hooaja esimene võit!

Pühapäeva ennelõunal võttis FC Elva tee tundmatutele jahimaadele Viimsis. Retk algas üle kivide ja kändude kuna tellitud buss otsustas koostöö lõpetada. Õnneks tuli meile appi Arvi ja jõudsime piisava varuga mängupaika.
13. Märts Viimsi staadion kell 16:00
Viimsi JK- FC Elva 0:2 (0:0)
Väravad:  70. Ats Joandi, 78. Jürgen Kuresoo
Pealtvaatajaid: 97

FC Elva koosseis:
1-Käkk, 5-Kuus, 6-Kütt, 3-Thomson, 4-Bussov (72. 18-M.Kuresoo), 22-Avasoo (60. 10-Tani), 20-Maidla (82. 21-Timm), 15-Samoilov (60. 8-Tinn), 9-Joandi, 17-J.Kuresoo, 14-Frei.
Pingil: 12-Toom,  8-Tinn, 18-M.Kuresoo, 10- Tani, 21-Timm

Mängu tipphetked:

Avavile kõlades vihises staadionil külm tuul ja seda võis näha mängijate nägudes ning see kandus edasi mängule. Algus oli mõlemapoolselt rabe. Paremini sai stardipakkudelt minema Elva aga ohtlikumad võimalused tekitas Viimsi. Keskväljal tehtud pallikaotuse tagajärjel ehitas Viimsi
üles kontrarünnaku, mis lõppes meile õnnelikult. Vastaste mängija lõi palli küll Arvost mööda aga õnneks posti ja sealt mööda joont auti. Teisel korral päästis meid joonekohtuniku terav silm. Vastastel oli kasutada karistuslöök, mis toimetatud madalalt kasti. Mitmed mängijad lõid pallist mööda ja nii jõudis see Viimsi ründaja jalale, kes õnneks oli suluseisus. Meie mehed kindlaid väravavõimalusi ei tekitanud. Küll said löögile Jürgen, Veiko ja Ats aga ükski löök väravavahti üleliia muretsema ei pannud. Nõnda lõppeski esimene poolaega 0-0.

Vaheajajutud räägitud ja mäng külmas Viimsis võis jätkuda. Kohe suutsime ohtlikult löögile mängida Veiko Maidla, kuid kahjuks jäi tema debüütvärava Esiliiga B-s löömata. Vastaste väravavaht jõudis piisavalt lähedale, et löögile ette jääda. Teises väljaku otsas sai sellest
innustust meie puurivaht, kes samuti näitas head tõrjetööd, lükates vastaste võrku mineva pealöögi minema. Kohe pidi Käkk veel sekkuma. Vastaste ründaja jooksis Martini üle kuid õnneks jõudis Käkk nii palju vastu, et võtta pall jala pealt ära ja seigelda sellega keskväljal.
Kõik oli siiski kontrolli all. Selles olukorras oli muidugi kõvasti vea hõngu aga kohtuniku vile vaikis. Järgminegi ohtlik olukord sündis meie värava all. Kaotusseisu jäämisest lahutas ainult sentimeetrid kui Martin suutis väravasse mineva palli joonelt puhtaks lüüa. Üleüldiselt oli teine poolaega maitsestatud paremate võimalustega. Kui vastastel need ainult võimalusteks jäidki siis ühest nurgalöögist suutis Jürgen kastis välja valida Atsi pea, kes palli kindlalt võrku saatis. 70 minut ja seisuks 0-1. Vaid 8 minutit hiljem suurendas meie edu Jürgen. Kastist väljas tehtud löök näis algul olevat ohutu, kuid millegi pärast vastaste väravavaht seda püüdma ei hakanud. Ju arvas, et läheb mööda aga tema kahjuks ei läinud. 78 minut ja seis 0-2. Viimsi veel suutis meie värava all ohtlike olukordi tekitada aga Käkki üle ei mängitud.

Seega tulime pealinna külje alt tagasi 3 punktiga. See oli ka FC Elva ja Viimsi JK esimeseks omavaheliseks mänguks. IV voorus sõidame külla Raasiku FC Jokerile kellele hooajaeelses kohtumises kaotasime. Tuleb teha vigade parandus ning võidelda koha eest päikese all.

Olge mõnusad ja kohtume peagi esimesel kodumängul 17. aprillil!!