Vasiliy Chilaya vigadeparandus viis U17 võistkonna magusa võiduni

FC Elva U17 võistkond võttis teise võidu järjest, kui kodus alistati viimase kahe aasta 2002.a noormeeste Eesti meister. Elva noormeeste domineerimisel toimunud kohtumises olid hoopis külalised need, kes väravateta poolaja järel kahe tabamusega juhtima asusid. Meie võistkonna comeback´ile pani aluse Vasiliy Chilaya värav standardolukorrast. Nikita Karasjov ja Raido Hurt lisasid võistkonna töö tulemusena viigi ja võiduvärava.
20.06.2017 kell 12:00 Elva linnastaadion
FC Elva U17 - JK Tallinna Kalev U17 3:2 (0:0)

74. Tamm -> <- Lepind

Mängija Vasiliy Chilaya kommentaar: "Esimesel poolajal olime meie paremad, aga ei suutnud enda momente lahendada. Teine poolaeg hakkas raskelt lasime kaks kiiret väravat ja olukord oli keeruline. Suutsime kohe peale teist väravat kiiresti ühe värava ära lüüa ja peale seda näitasime Tallinna poistele mis puust me tehtud oleme."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Plaan millega mängule vastu läksime toimis, eks natuke andis tunda, et külalised polnud parimas koosseisus. Samas ka meil oli paar täiendavat lüli puudu. Viimaste nädalate kannatlik töö on vilja kandnud ja platsil näidatakse järjest küpsemat mängu, kuigi ees jätame väga palju veel realiseerimata. Teisel poolajal tunduski, et läheb nagu Tabasalu JK/Keila JK vastu, kus oleme üritavam pool ja lõpuks saame tappa. Jäime 0:2 taha, aga Chilaya kiire värav tõi meid mängu ja lõpuks võtsime kokkuvõttes minimaalselt teenitud 3:2 võidu. Hea, et oleme saanud U17 ja duubliga tuntud Elva vaimu kätte, kus mängitakse alati kohtuniku vileni ja võit on seda magusam, kui selleks pingutatakse koos."

Järgmine kohtumine 1. august kell 17:00 Nike Arena Elva väljakul, siis vastaseks Eesti U15 II koondis, kus teevad tõenäoliselt kaasa ka meie noored Jasper Reilson ja Andreas Kiivit.