U17 kaotas FC Ajaxile 0:2, Karl Tammeorg kaheksaks nädalaks audis

FC Elva U17 kohtus eile Lasnamäe FC Ajaxiga, võitluslikult kulgenud mängus oli paremaks pooleks külalisvõistkond. Vastased viisid koju väärtusliku 2:0 võidu.
20.09.2017 kell 17:00 Nike Arena Elva
FC Elva U17 vs Lasnamäe FC Ajax U17 0:2 (0:2)

37. Tammeorg -> <- Eek

Mängija Marek Lepind kommentaar: "Olen väga rahul oma esimese täismänguga. Vastased olid küll tugevad ja agresiivsed kuid me pidasime pikalt neile vastu. Külalised tegid küll kõvat pressi aga ega meiegi väga halvemad polnud ja ka meie tegime kõva pressi, millest oleks isegi tulnud väravad teatud olukordades. Lõpp seis jäi küll 2:0 meie kahjuks, aga tähtis oli see kuidas me tiimina töötasime ja kokku hoidsime."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Täna olime sunnitud tegema koosseisus palju muudatusi. Vigastatud on Andres Öövel, Maiko Aim. Tiheda kalendri tõttu tuli puhkust anda Karl Kruusile, Sten-Markus Meeklerile ja kooli tõttu oli eemal Robin Paring. Mõned mängijad olid uutel positsioonidel ja see tekitas ebakindlust. Hea meel, et esimese täismängu sai Marek Lepind ja üle ühe poolaja vapralt tegutsenud Argo Eek. Selline oli täna meie tase, kuigi me olime teisel poolajal palju paremad kui esimesel. Kiidan kutte, kes 0:1 kaotusseisus suutsid vastasele panna sellise surve ja viigivärav oli väga lähedal. Nagu ikka, kui ise ei löö, siis lüüakse endale. Kõige kurvem selle mängu juures oli Karl Tammeoru kaotus, aga talle ongi puhkust vaja."

Järgmine mäng 26.09 kell 17:00 Elva linnastaadionil, siis vastaseks Nõmme Kalju FC