Tüdrukute sõprusmäng meelitas kohale hulga publikut

5.mai toimunud sõprusmängus kohtusid FC Elva ja Tartu Ülikool Fauna. Vihma sajus kulgenud võitlusliku mängu võitsid külalised Tartust tulemusega 3:1. FC Elva värava eest hoolitses Kärolin Kiis.
5.05.10 kell 19:00 Sõpruskohtumine, Elva Gümnaasiumi kunstmuru
FC Elva - Tartu Ülikool Fauna 1:3 (0:2), (0:1), (1:0)
Väravad: Kärolin Kiis - Kirsten Marshall 2, Chiara Cattani
Kohtunik: Veiko Haan
Pealtvaatajad: 60

FC Elva tüdrukud: Diana Jesin, Merili Viridet, Eneli Õigus, Kärolin Kiis, Kadi Ivaste, Kairit Ivaste, Helerin Hein, Keity Roomets, Kaia Zupping, Erika Parmann, Karina Kompus, Grete Vomm, Taali Laur, Tairi Tiimann, Eleri Pastak, Marily Lokk, Janika Turbel

FC Elva jäi kohe mängu alguses 0:1 kaotuseisu, värava eest hoolitses TÜ Fauna võõrmängija, kes tulnud Eestisse vahetusõpilasena Ameerikast. FC Elva tüdrukud vaikselt kohanesid ja mäng muutus võrdsemaks. TÜ Fauna teise värava autoriks oli sama mängija, kui tõstis palli üle FC Elva väravavahi. Teisel kolmandikul käis võrdne mäng, kuid värava suutsid lüüa jällegi Tartu tüdrukud, värava autoriks vahetusõpilane Itaaliast! Kolmandal kolmandikul näitas FC Elva juba paremat mängu ja suudeti tekitada mitmeid väravavõimalusi, millest Kärolin Kiis ühe ära kasutas.