FC Elva II ei suutnud Põltsamaad üle mängida - video lisatud

III-liiga 9.voorus ei suutnud FC Elva II oma ülekaalu võiduks vormistada ja vastu tuli võtta valus 2:3 kaotus. Ka eelmisel hooajal võidutsesid Põltsamaa pallurid, siis lõppes mäng 1:2 külaliste kasuks. FC Elva II auväravate eest hoolitsesid Evert Soonberg ja Raido Kuus
05.06.10 kell 12:00 III liiga Lõuna 9.voor, Elva linnastaadion
FC Elva II - Põltsamaa JK Sport 2:3 (0:1)
Väravad: 57. Soonberg, 84. Raido Kuus - 34. Seeman, 53. Strantsov, 80. Listra
Hoiatused: 45. Kerro, 89. Tani - 90.+3. Strantsov
Eemaldamised: -
Kohtunik: Tarmo Kikas
Abikohtunikud: Alo Ilves, ...
Pealtvaatajaid: 50

FC Elva II: Arvo Käkk, Rando Kuus, Veiko Kütt (68. Taavi Aasmäe), Veiko Haan, Karl Bussov, Kaarel Tinn, Kaarel Tani, Tarmo Kerro (46. Mihkel Kuresoo),Evert Soonberg (63. Henry Eichelmann), Raido Kuus (85. Priit Dedov), Juri Sirikov (63. Kaupo Süld)

FC Elva II oli kohtumiseks hästi valmis, kõik põhimängijad olid kohal, lisaks uus täiendus Mihkel Kuresoo JK Tammeka II-st. Põltsamaa tuli mängule ilma vahetusmeesteta. Eesmärgiks oli Elvast lahkuda viigiga.
Mäng algas kohe FC Elva II domineerimisega ja võimalusi ei tulnud kaua oodata, kahjuks realiseerimine jättis soovida. Head võimalused skoorida avanesid Kerrol ja Sirokovil. Vastaste avavärav sündis FC Elva II ründaja eksimusest keskväljal, mille Põltsamaa mängija 40 meetrilt Käkkile lati alla saatis.
Teine poolaeg algas taas shokiga, kui FC Elva II kaitsja eksis palli puhastamisel, mänguvahend maandus õnnekombel Põltsamaa ründaja jalale, kes selle väravasse toimetas. Koduvõistkond vastas kiirelt, tsenderduse järel pääses vabalt löögile Evert Soonberg, tehes seisuks 1:2. FC Elva II mängijad said kõvasti indu juurde ja surve Põltsamaa väravale kasvas. Palju häid löögikohti ja võimalusi läks luhta, enne kui Põltsamaa karistuslöögist 1:3 juhtima asus. Kuus minutit enne mängu normaalaja lõppu suutis Raido Kuus seisu taas üheväravaliseks teha. Korra käis pall veel Põltsamaa väravas, aga selles olukorras nägi kohtunik reeglite rikkumist väravavahi vastu. Üleajal pääses Dedov peaga löögile, kahjuks lendas pall tühjast väravast napilt mööda. Sellega kohtumine lõppes ja FC Elva II palluritel tuli valus kaotus vastu võtta.

Järgmine kohtumine 13.juuni kell 12:00 Elva linnastaadionil FCF Järva-Jaani SK vastu.

Jõgeva SK Noorus 96 - Valga FC Warrior II 0 : 2
FCF Järva-Jaani SK - Viljandi JK Kotkad 0 : 8
JK Luunja - Tartu Ülikool Fauna 2 : 3
EMÜ SK - FC Tabivere 3 : 1
FC Otepää - Põlva FC Lootos 1 : 3