27.04.2014 Tartu Cup 2014 (2004 poisid), Tartu M. Reiniku kunstmuru – 9. koht
FC Elva AM: Martin Otsing, Jako- Martin Juhkam, Gregor Karelson, Sverre Lokko, Artur Kors, Rasmus Rüütli, Simo-Gregor Pleskovski, Cardo Denisjuk, Maksim Matvejev, Raimo Markvard, Kristofer Orlovski

FC Elva AM - FK Daugavpils III (LAT) 0:1
FC Elva AM - JK Sillamäe Kalev 1:1 väravad Denisjuk
FC Elva AM - FK Daugavpils Blue (LAT) 0:2

FC Elva AM - FC Otepää 4:1 väravad: Matvejev, Kors, Denisjuk, Orlovski

Tr. Andrus Meinart

26.04.2014 kell 10:00 (D1.V alagrupp 2. voor), Elva Gümn kunstmuru
FC Elva I (02) - Kilingi-Nõmme Lynx Aurum (02) 10:0 (7:0)
 Väravad: 8.,9.,26.,29. Kors, 3., 36., 51. Laak, 23. Tammeorg, 28. Tamme, 44. Kruus
 Hoiatused: -
 Kohtunik: Tarmo Kerro
 Pealtvaatajaid: -

FC Elva: Joonas Aart, Oliver Kiho, Andreas Kiivit, Robin Kors, Karl Kruus, Priit Laak, Robin Paring, Jasper Reilson, Ottomar Sibul, Ottokar Tamme, Karl Tammeorg, Andreas Öövel

Tr. Veiko Haan

25.04.2014 kell 16:00 (C1.II liiga 5. voor), Valtu kunstmuru
Raplamaa JK (00) - FC Elva (00) 2:10 (1:6)
 Väravad: 5. Krutogolov, 52. Saar – 11.,16.,21.,27.,32.,55. Kolesnitsenko, 1. Arumäe, 47. Karro, 67. Tamm, 70. Karasjov
 Kohtunik: Taavi Tüvist
 Pealtvaatajaid: 5

FC Elva: Erik Vaarmann, Reigo Hurt (45. Calvin Savisaar), Karl Aarne Vihm, Romet Reino, Hans-Hendrik Karro, Nikita Karasjov, Aleksander Alev (45. Ainar Ivaste), Antti Arumäe, Naatan Siimeon Tamm, Kristjan Vent, Kristo Kolesnitsenko

Treener: Jürgen Kuresoo

20.04.2014 kell 12:00 treeningmäng, Viljandi kunstmuruväljak
Viljandi JK Tulevik vs FC Elva 6:1 (1:1)
Väravad: Hendrik Aaliste

FC Elva: Mattias Marek Maranik (vv), Romet Jakobson, Kaimo Kade, Henri Härm, Gabriel Õun, Karl-Markus Toover, Karl Peri, Hendrik Aaliste, Andre Musta, Siim Ellermaa, Robin Mark, Raimo Valgerist, Sten Koger, Raul Pastak, Pärt Saaren, Urmo Koltsin

Mängu esimesed paar minutit oli Tuleviku surve, siis saime üllatavalt hea võitlusvaimu ja pressi peale ning lõhkusime vastaste mängu terveks poolajaks. Kõva pressi krooniks jällegi suurepärane Aaliste karistuslöök 1:0 FC Elvale. Juba kolmas selline nelja mängu jooksul!!! Poolaja lõpus üks aps kinkis värava ka JK Tulevikule, mille nad olid ka ära teeninud. Siiski hea meel oli elvakate koostöös näha võitlust ja julgust!

Vaheaeg ja adrenaliini langus ei teinud head, juba mõne minutiga oli seis 1:3 ja ei saanud kuidagi enam sama rütmi kätte kuni seis oli umbes 15 minutiga 1:5. Alles siis saime mängu käima nagu esimesel poolajal. Nüüd oli meie ründajatel väga palju momente, aga puudu jäi kiiruslikust vastupidavusest ja võimsusest. Tubli mäng, kus me väärisime vähemalt 3-4 väravat kui mitte rohkem.

Tr. Marek Naaris

19.04.2014 kell 11:00 (D1.V alagrupp 1. voor), Elva Gümn kunstmuru
FC Elva I (02) – Tartu JK Tammeka I (02) 0:6 (0:4)
 Väravad: 8.,18.,58. Akhmedov, 3. Mägimets, 4. Randlahe, 55. Parts
 Hoiatused: 28. Tamme

FC Elva: Joonas Aart, Oliver Kiho, Andreas Kiivit, Robin Kors, Priit Laak, Jasper Reilson, Ottmoar Sibul, Ottokar Tamme, Karl Tammeorg, Andreas Öövel

Pealtvaatajaid: 28

FC Elva: Erik Vaarmann, Hans-Hendrik Karro, Romet Reino, Kaur Nukka (40. Calvin Savisaar), Naatan Siimeon Tamm, Reigo Hurt (47. Ainar Ivaste), Kristjan Vent, Aleksander Alev (42. Erik Salk), Antti Arumäe, Kert Rainis Kentel, Kristo Kolesnitsenko

Liigatabel

13.04.2014 Tiger Cup 2014 (2006 poisid), Loo kunstmuru – 13.-16. koht

FC Elva VH: Kerd Kaspar Ivask, Krister Egert Parve, Ramuel Pill, Mario Punder, Richard Siim Roos, Joonas Vähi, Joosep Ülper, Richard Karro, Karlis Jakobson

FC Elva VH - FC Otepää 1:3 väravad: Vähi
FC Elva VH – Tallinna FC Infonet I 1:6 väravad: Parve
FC Elva VH - JK Tabasalu 1:0 väravad: Ülper
FC Elva VH - JK Tallina Kalev 1:2 väravad: Punder

13.04.2014 Tiger Cup 2014 (2006 poisid), Loo kunstmuru – 5.-8. koht
FC Elva LN: Otto Kits, Karl-Markkus Metslind, Kaur Kuzmin, Sten-Evert Paavel, Karl-Markus Tuul, Karl Vaht, Markus Kraus, Martin Pintson, Henry Kaasiku, Henry Malkus

FC Elva – Tallinna FC Infonet R 4:0 väravad: Tuul 3, Paavel
FC Elva – FC Tiigrid II 2:0 väravad: Tuul, Kuzmin
FC Elva – FC Flora P 1:5 väravad: Tuul
FC Elva – FC Tiigrid III 4:1 väravad: Tuul 4

Tr. Laur Nurme

13.04.2014 Põltsamaa Cup 2014 (2004 poisid), Põltsamaa kunstmuru– I. koht
FC Elva: Martin Otsing, Jako-Martin Juhkam, Gregor Karelson, Sverre Lokko, Kert Krillo, Karl Artur Kors, Simo Gregor Pleskovski, Rasmus Rüütli, Cardo Denisjuk, Maksim Matvejev, Raimo Markvard, Kristofer Orlovski

FC Elva – SK Tääksi 4:0 väravad: Denisjuk 2, Orlovski, Kors
FC Elva – JK Viljandi Tulevik 1:1 väravad: Kors
FC Elva – Türi JK Ganvix 10:0 väravad: Denisjuk 4, Juhkam, Orlovski, Kors, Krillo, Pleskovski
FC Elva – JK Põltsamaa Sport 3:0 väravad: Pleskovski, Denisjuk, Juhkam

05.04.2014 kell 14:00 (C1.II liiga 2. voor), Tallinn, Kotka st.
Tallinna JK Augur (00) - FC Elva (00) 7:0 (5:0)
 Väravad: 5.,30.,46. Laur, 3. Sööt, 22. Demidov, 26. Helin, 39. Anniste
 Kohtunik: Margo Noode
 Pealtvaatajaid: 18

FC Elva: Erik Vaarmann, Hans-Hendrik Karro, Romet Reino, Karl Aarne Vihm, Naatan Siimeon Tamm (55. Calvin Savisaar), Kristjan Vent, Reigo Hurt (53. Ainar Ivaste), Aleksander Alev (51. Erik Salk), Nikita Karasjov, Antti Arumäe, Kaur Nukka (47. Kert Rainis Kentel)

Liigatabel

3-6.04.2014 Hillar Otto Memoriaal 2014 (2002 poisid), Tartu Tamme kunstmuru – 7. koht
FC Elva: Raido Hurt, Ottomar Sibul, Karl Kruus, Ottokar Tamme, Joonas Aart, Priit Laak, Karl Tammeorg, Andreas Öövel, Oliver Kiho, Andreas Kiivit, Robin Kors