Naiskond võttis korralikust saunast 6:0 võidu!

14. Juulil külastas FC Elva naiskond Viljandis  JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi naiskonda.
27 kraadine palavus, millele aitas kaasa kunstmurult õhkav kuumus ja soe tuul, ei murdnud meie naisi ning koju toodi 6:0 võit!
FC Elva naiskonna koosseis vs  JK Tulevik ja Suure-Jaani United

FC Elva 6:0  JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜN (3:0)

Pealtvaatajaid: 32

Viljandisse jõudes oli temperatuur tõusnud õues 27 kraadini. 13:00 käis mängu avavile ning mängu alustasid vastased nagu ikka lahtimänguga. Peale 23 minutit, kui kohtunik tegi joogipausi, oli naiskond asunud Annika ilusa eeltööga väravast juhtima ning oli tunne, nagu oleks poolaeg. Karm tõde, et 3/4 mängust oli alles ees, andis tunda, kuid sellegi poolest ei jäänud mäng positsioonidele naastes seisma. Juba 4 minutit hiljem sai Sandra löögile ning mängu sai taaskord uue hoo sisse. Ühest väravast ei piisanud ning juba 16 minutit hiljem lõi Sandra oma selle hooaja neljanda värava.

Mängu teisele poolajale mindi sama koosseisuga ehk vahetusi ei tehtud. Kui treener Jürgen Kuresoo uuris väljakult, et kas kõik naised jõuavad mängida või vajab keegi vahetust kostus ainus vahetuse soov vastasvõistkonda mängijalt. 60 minutil ausus naiskond juhtima 4:0, kui Liisa sai värava ees jala juurde palli ning löögile läks. 63 minutil toimus vahetus ning Sandra asemel tuli mängu vasakusse ründesse Kätriin-Elise, kes kogu oma energia pani ning mitu korda kaugelt löögile läks. 81 minutil õnnestus Kätriin-Eliselt kaugelt pealelöök, kui vastaste väravavaht liiga palju väravast välja tuli ning Kätriin-Elisel õnnestus teha kaarega pealelöök ilusti üle väravavahi pea. Mängu üllatajaks sai kaitsemängija Kaisa Liina, kes nurgalöögi ajal värava alla tuli ning suutis realiseerida oma selle hooaja esimese värava. Kaisa Liina emotsioon peale värava löömist oli meeletult hea, kui tema nägu säras rohkem kui päike taevas. Võistkonnakaaslane sai Kaisale peale väravalöömist viie visata ning naljatada, et väravalöömine keskkaitsena on uhkem tunne, kui gümnaasiumi lõpetamine kuldmedaliga. Mängul andis suurepäraseid nurgalööke Rahel Repkin tänu kellele mitu väravat realiseeritud sai. Enne mängu naljatas Annika, et kui seekord võidame (eelmine mäng kaotati vastastele kodus 1:0), toob ta naiskonnale kooki, mida naiskond nüüd rõõmsalt ootab.

Koju tagasi sõideti hea tujuga kaasas 3 võidupunkti tänu millele tõusis naiskond esiliiga viiendalt kohalt neljandale kohale olles teeninud 13 punkti.

Naiskonna järgmine mäng võõrsil on 22.07 kell 15:00 Saku kunstmuruväljakul, kus mängitakse Saku Sportingu naiskonna vastu.

Järgmine kodumäng on naistel Jalkafesti raames Elva Seikluspargi eri, kus läheb loosi 2x10 eurosed Elva Seikluspargi kinkekaartid! Mäng toimub 29.07 kell 17:00 Nike Arenal (Puiestee 2, Elva). Kohtumiseni mängul!