Mehed võtsid võõrsilt magusa võidu Jõgeva üle

11.juulil toimus III-liiga Lõuna edasi lükatud 2.vooru kohtumine Jõgava SK Noorus 96-ga. Eelmisel hooajal mängiti vastastega võõrsil 1:2 ja kodus 2:2. FC Elva II võitis kohtumise 3:2, võiduvärav sündis mängu teisel üleminutil.
11.07.10 kell 12:00 III liiga Lõuna 2.voor, Jõgeva aleviku staadion
Jõgeva SK Noorus 96 - FC Elva II 2:3 (1:2)
Väravad: 3. Kuldmägi, 57. Roop - 14. Kerro, 24. Tinn, 90.+2. Tani
Hoiatused: 17. Loorius, 56. Allas - 36. Tinn, 56. Kerro, 57. Tani, 81. Aasmäe, 90+2. Pastak
Eemaldamised: -
Kohtunik: Tarmo Kikas
Abikohtunikud:
Pealtvaatajaid: 20

FC Elva II: Aimar Tamm, Karl Bussov, Rando Kuus, Veiko Haan, Taavi Aasmäe, Tarmo Kerro, Mihkel Kuresoo (84. Hendrik Hunt), Kaarel Tani, Evert Soonberg, Kaarel Tinn (84. Priit Pastak), Raido Kuus

Põrgulikus kuumuses toimunud kohtumine algas tuliselt, juba 3.minutil eksis FC Elva II kaitseliin kohavalikuga ja Jõgeva ääremängija pääses väravavahiga 1 v 1. Vastane tõstis palli üle vastu jooksnud väravavahi seisuks 1:0. Elvakad kosusid kiirelt ja juba 14.minutil oli tablool viigiseis, värava sepistas Tarmo Kerro, kes kõksas Tani tsenderduse õlaga väravasse. Kümme minutit hiljem oli tablool 2:1 FC Elva II kasuks. Raido Kuus võitis karistusalas palli, söötis Tinnile, kes palli väravavahi ala nurgast sisse kõmmutas. Kaotusseisus ärkasid ka vastased, kuid midagi väga ohtliku ei tekitanud. Hoopis FC Elva II tekkisid head võimalused kiirrünnakutest. Poolajale mindi seisul 2:1.
Teist poolaega alustas paremini Jõgeva, 57.minutil olid tablool viiginumbrid. Karistusala saginas sattus pall Jõgeva mängija jalale, kelle tugev löök maandus FC Elva II väravavõrgus. Võiduvärav sündis mängu teisel üleminutil, kui peaga oli täpne Kaarel Tani.
FC Elva II lõpetas kevadringi mängud neljanda kohaga.

Järgmisel nädalal ootame kõiki Elva Verevi randa. 18.juulil toimub järjekordne Elva Lahtiste MV etapp, mis seekord toimub rannaliival.

Valga FC Warrior II - Põlva FC Lootos3 : 1
EMÜ SK - Viljandi JK Kotkad2 : 0
Põltsamaa JK Sport - JK Luunja4 : 10
FC Otepää - FCF Järva-Jaani SK5 : 1
FC Tabivere - Tartu Ülikool Fauna3 : 3