FC Elva mehed võitsid Väimelas ja BLINNOX võitis teise etapi

Laupäeval käisid FC Elva mehed külas Võru JK nimelisel meeskonnal. Enne kohtumist FC Elvaga oli vastastel kirjas kaks võitu kahest mängust. Elvakad võitis kohtumise 3:1, värava autoriteks Jürgen Kuresoo, Kaarel Tinn ja Kaarel Tani.
Pühapäeval toimus Elva Lahtiste MV teine etapp, parimaks osutus taas BLINNOX. Sarnaselt eelmisele etapile, tehti finaalmängus kõik kiirelt selgeks, sellest hoolimata osutasid Elva Vutipoisid neile kõva vastupanu.
Pealtvaatajad: 30

FC Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus, Karl Bussov, Veiko Haan, Veiko Kütt, Evert Soonberg (85. Hendrik Hunt), Jürgen Kuresoo (90. Deniss Samoilov), Kaarel Tani (76. Madis Vihmann), Kaarel Tinn, Taavi Aasmäe (61. Juri Sirokov), Raido Kuus (68. Henry Eichelmann)

Varus: Erki Vorobjovski

Väimela staadionil toimunud kohtumises avas 32. minutil skoori Jürgen Kuresoo, kellele oli see hooaja esimeseks väravaks, eeltöö Kaarel Tinnilt. 37. minutil näitas suurepärast löögioskust Võru JK mängija Jüri Artemkin, kelle võimas löök lendas FC Elva värava ristnurka. Võru JK ei saanud aga viigiseisu kaua nautida, 38. minutil viis Tinn elvakad taas juhtima, eeltöö 2:1.
Teise poolajal skooris veel Kaarel Tani, kellele pall ootamatult vastaste karistusalas ette sattus, ei olnud suuri raskusi selle väravasse suunamisega. FC Elva omas veel mitmeid momente, kuid väravaid see juurde ei toonud. Võru JK proovis pikkade pallidega leida oma ründajaid, sellest väga ohtliku kokkuvõttes ei sündinud.

LIIGATABEL

Kolmapäeval toimub Pukas Väikeste karika 1/32 finaal mäng FC Maarduga (III-liiga Ida). Mäng algab kell 19:00

Järgmine liigamäng toimub 8. mail kell 18:00 Lootosparkis. FC Elva vastaseks on väga raske vastane Põlva FC Lootos.