LIVE: FC Elva II - Nõmme JK Kalju II

Esmakordselt FC Elva ajaloos edastame mängus toimuvat webi kaudu. Alustame ülekandega kell 16.00 Elva linnastaadionilt. Kõigil kellel võimalus, tulge kohapeale omasid toetama! FC Elva II asub hetkel III-liiga Lõuna tsoonis 11.kohal ja Nõmme JK Kalju II II-liiga Ida/Põhi tsoonis 5.kohal. Mängu eeldatav favoriit on küll külalisvõistkond, kuid kodumeeskond teab väga hästi kui tähtis on see mäng! Paljude FC Elva noormängijate tähtsaim kohtumine.

Pealtvaatajad: 70

FC Elva II: Aimar Tamm, Taavi Havre, Veiko Kütt, Veiko Haan, Karl Bussov, Tarmo Kerro (90. Priit Pastak), Ats Joandi, Martin Raid, Kaupo Süld, Juri Sirokov (67. Raido Kuus), Allar Tillmann

Varus: Priit Pastak, Raido Kuus, Rando Kuus

Nõmme JK Kalju II: Vaiko Tammeväli, Indrek Palm, Juljus Stokas, Fred Rjabov, Kersten Lõppe, Simmo Toome, Deniss Vassiljev, Indro Olumets, Karl Karimõisa, Anti Arst, Magnus Martinson

Varus: -

120´ Lisaaeg on ka lõppenud ja tubli esituse teinud FC Elva võib väärikalt lahkuda! Head õhtut kõigile, esimene LIVE on lõpetatud!
120´ Paremalt äärelt pääseb läbi Tillmann kuid löök ei õnnestunud hästi
119´ FC Elva surve on suur!
115´ 2:3! Kalju rünnak õnnestub ja Lõppe pääseb löögile paremalt äärelt, löök lendab vastu liikunud väravavahist mööda! Kui ise ei löö siis...
114´ Joandi pääseb löögile kuid tugev löök lendab otse väravavahi sülle!
113´ Kalju II mängija saab kasti paremast nurgast löögile, löök lendab napilt värava kaugemast postist mööda!
109´ Uskumatu! Süld dribblab mööda kahest-kolmest Kalju mängijast pääseb 1v1 väravavahiga, löögi suudab Tammeväli jalaga tõrjuda! Järel löök Raido Kuuuuuuuuuus - ei vea kaitse seisab väravajoonel õiges kohas! FC Elva näitab ilusat mängu!
107´ Mõlemad võistkonnad tunduvad väga väsinud
104´ FC Elva kombineerib ilusti Kalju kastis, Kuus söödab Raidile, löök 9 meetrilt tagumisse nurka! Suurepärane tõrje Kalju väravavahilt!
100´ Tillmann saab 16 m pealt löögile, ebatäpne ja väravavaht püüab. See oli väga hea võimalus!
96´ Kalju II nurgalöök, madalalt ja Kalju mängijast üle otsajoone
95´ Tillmann saab löögile 15 m pealt, Tammeväli puterdab kuid jõuab ise pallini enne kui Raido Kuus
93´ Joandi saab vasakult läbi, kaitse lööb nurgalöögiks. Nurgalöök ei õnnestu
91´ Lisaaeg algab, Kalju II alustab!

90´+2 Normaalaeg lõppes 2:2! Huvitav mäng läheb edasi!!!
90´ Kerro on väljakul pikali - krambid! Tema töö on tehtud, tubli Tarmo! Mängu tuleb Priit Pastak
88´ FC Elva ründab ja otsustavalt saab löögile Kerro kuid löök pole väga tugev ja Tammeväli püüab
86´ Olumets saab 20 m löögile, löök on tugev kuid lendab pool meetrit üle värava
86´ Kerro saab peale kaitse puhtakslööki löögile, löök väravast mööda
81´ Kuus pääseb taas väravavahiga 1v1, kohtuniku lipp kerkib suluseisu märgiks
80´ VÄRAVVVVVVVVVV! 2:2 Kerro murrab paremalt läbi kasti, mängib üle väravavahi, sööt värava ette ja Raido Kuus värske mees skoorib!!!!
78´ Kalju II teenib karistuslöögi 30 m pealt, Arsti löök otse Veiko Kütti selga, järelöök selgelt üle värava
76´ Tillmann teenib kollase hoiatuskaardi
75´ Kalju II kombineerib Elva karistusalas, löök napilt värava postist mööda, Tamm kontrollis ka seda nurka!
74´ Tillmann saab 15 m pealt löögile kuid läheb üle jala ja pall lendab üle küljejoone
73´ FC Elva nurgalöök, Süld saab palli kuid kaitse jõuab löögi blokeerida
71´ Kalju II mängija Lõppe teenib kollase Haani tagant maha tõmbamise eest
69´ Olumets lööb 22 m otse õhust, Tamm teeb imelise tõrje ja lükkab palli üle värava nurgalöögiks.
67´ FC Elva teeb esimese vahetuse, Raido Kuus tuleb mängu Sirokovi asemele
66´ Süld söödab läbi laitseliini Kerro pääseb väravavahiga 1v1 kuid kohtunik vilistab suluseisu
63´ Milline eksimus FC Elva väravavahilt! 1:2! Tsenderduse paremalt äärelt pudistab Tamm oma väravasse. Kahju!
59` Paremalt äärelt üritab Tillmann tsenderdada, löök saab rikosetti ja lendab üle Kalju II väravavahi põrkega lati alla. Milline värav!!!
59` VÄRAVVVVVVVVVVV! Mäng on viigis 1:1
53´ Haan teenib hoiatuse, rääkimise eest
52´ FC Elva nurgalöök, Joandi soorituse järel saab peaga löögile Bussov, pall selgelt üle värava
52´ Tamm pillab palli ja Olumets saab 11 m pealt löögile, kaitse blokeerib libistades löögi
50´ Joandilt pikk sööt kaitsjate taha kuid Sirokov napilt suluseisus
46´ Teine poolaeg algas

45´ Esimene poolaeg lõppes
45´ Kalju II nõrk pealelöök, Tamm püüab
42´ Sirokov saab kastis palli mängib söödu värava ette, Martinson lööb enne Kerrot palli kastist puhtaks
39´ Tillmann saab vasakult 16 kastist löögile, väravavaht tõrjub
36´ Kaitse eksib puhtaks löögil ja Olumets lööb värava kaugemasse nurka
36´ 0:1 Kalju II lööb värava, värava autor tundub olevat Indro Olumets
34´ Segadus peale tsenderdust FC Elva värava all, kuid kaitsajd löövad õnneks puhtaks
32´ Kalju II teenib nurgalöögi, sooritab Arst! Bussov lööb nurgalöögi peaga üle küljejoone puhtaks
28´ Raidi vastu tehakse viga, karistuslöök 25 m. Joandi löök lendab madalalt ja kindlalt väravast mööda
27´ Sirokov murrab paremalt läbi kuid pole kellegile sööta, teravanurga alt löök otse väravavahi pihta
23´ Süldi peapall lendab posti, milline võimalus FC Elval! Järelöögi päästab kaitse joonelt. See pidi 1:0 olema!
22´ Raid murrab vasakult sisse, sööt ja Tillmann löök kaitsja pihta! Kaitse lööb nurgalöögiks
18´ Olumets lööb värava paremast postis napilt mööda, mängu parim võimalus
17´ Kerro lööb 15 m peale kuid otse väravavahi sülle
16´ Sirokov saab kastis palli kuid suluseis
15´ FC Elva teenis esimese nurgalöögi, sooritab Tarmo Kerro. Kalju II lööb palli puhtaks
11´ Mängu esimene pealelöök Kalju II-lt kõrgelt ja kaugelt mööda
9´ FC Elva mängija Süld saab kastis palli kuid lükab pikalt ette, väravavaht püüab
6´ Midagi ohtliku pole veel tekkinud, võitlus keskväljal