Liigamängul käis 180 jalgpallihuvilist kaasa elamas

Eile toimunud liigamäng polnud tavaline, mõlemal võistkonnal olid organiseeritud poolehoidjad, kes vaheldumisi laulujoru üles võtsid ja trummidega mürgeldasid. Lisaks jagus väga palju teisi jalgpallihuvilisi, kellele see mäng on saanud pühapäeva õhtu osaks. Pingeline heitlus palliplatsil lõppes tulemusega 1:1. FC Elva värava eest hoolitses seekord vanameister Veiko Haan
Pealtvaatajad: 180

FC Elva: Arvo Käkk, Mihkel Kuresoo, Veiko Kütt, Veiko Haan, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann (90. Erki Vorobjovski), Kaarel Tinn, Kaarel Tani, Karl Bussov, Taavi Aasmäe (75. Juri Sirokov), Raido Kuus

FC Elva võõrustas 13. vooru kohtumises võistkonda, kellele esimeses voorus väravat lüüa ei suudetud. Selle ülesande keerukust näitas ka liigatabel, vastastele oli 12. vooruga löödud kõigest 10 väravat. Kohtusid kaks täiesti erineva stiiliga võistkonda, kui FC Elva mäng on ründav ja agressiivne, siis Welco mäng oli täielik vastand, kaitsev ja agressiivne.
Mäng kulges arvatult, JK Welco kaitses vapralt ja nõelas kiirrünnakutega. FC Elva rünnakuid suudeti nullida, kuigi koguaeg oli kodumeeskonnal võimalusi avavärava löömiseks. Esimene poolaeg lõppes tulemusega 0:0.
Teine poolaeg algas kodumeeskonnale kehvasti, 47. minutil pääses Ragnar Suurmets silmitsi Arvo Käkkiga ja teele saadetud löök maandus väravapostide põrkest võrgus, FC Elva uimasus sai karistatud. Koduvõistkond tõstis mängutempot ja hakkas närviliselt viigiväravat taga ajama. 62. minutil määras peakohtunik kodumeeskonna kasuks penalti, mille Haan tugevalt lati alla virutas. Mäng jätkus samas rütmis, FC Elva surus ja otsis võimalusi, JK Welco lõhkus mängu ja lootis ühe-kahe ründaja osavusele. Kohtumine lõppes tulemusega 1:1.
FC Elva edu liigatabelis vähenes Põlva ees kahele punktile. Vooru põnevuskohtumises olid vastamisi Põlva FC Lootos ja Võru JK, mille esimene võitis tulemusega 2:0.