Kehv mäng tõi kaotuse Sillamäe Kalevi duubelvõistkonnalt

Pühapäeva õhtul toimunud kodumäng oli pettumust valmistav, sest kõik mis sai valesti minna nii ka läks. Vastased kasutasid kingitud võimalused ära ja võtsid kindla võidu.
4. mail kell 19:00 Elva linnastaadion (Tartu mnt. 12, Elva)

FC Elva - JK Sillamäe Kalev II  0:3 (0:1)
Väravad: 18., 63. Aleksandr Volkov, 47. Daniil Mironov
Hoiatused: 35. Tarmo Kerro, 67. Jürgen Kuresoo - 66. Oleksii Mukhin, 82. Hiroki Maehara
47. minutil tõrjus Christofer Toom Aleksandr Volkovi penalti
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Nils Grün
Pealtvaatajaid: 293

FC Elva: 12-Toom, 18-M. Kuresoo (71. 20-Mekk), 6-Kütt, 3-Thomson, 4-Bussov, 22-Avasoo (78. 19-Tammeorg), 7-Kerro (50. 15-Samoilov), 8-Tinn, 9-Joandi, 17-J. Kuresoo, 14-Frei (59. 11-Altsaar).
Varus: 1-Ütsik, 15-Samoilov, 19-Tammeorg, 11-Altsaar, 20-Mekk.

Sillamäe haarab poolajaks napi eduseisu

Mäng algas kerge FC Elva survega ja esimene hea võimalus oli Elva meeskonna kasutada. Jürgen Kuresoo tegi vasakul äärel ära oma kaitsjale ja andis terava söödu maast karistusalasse. Karistusalas sai healt positsioonilt löögile Tarmo Kerro, kelle vasaku jalaga sooritatud löök lendas üle värava. Sillamäelaste parim võimalus tekkis 18. minutil, kui FC Elva kaitsjate pikem sööt ründajatele lõigati vahelt ja mängiti koheselt Aleksandr Volkovile. Volkov pääses silmitsi Elva väravavahiga ja lõi palli rahulikult värava alumisse nurka. Mõned minutid hiljem oli hea võimalus FC Elval, kui karistusalasse antud sööt jõudis Paul-Feliks Frei jalale. Noor ründaja tegi hea löögi värava ristnurga suunas, aga vastaste väravavaht oli tasemel ja päästis oma meeskonna hea tõrjega.

FC Elva kingib teisel poolajal vastastele veel kaks väravat

Teise poolaja algusest oli möödunud ainult paar minutit, kui vastased said oma teise värava. Sillamäe ründas vasakult äärelt ja andis palli karistusalasse. Karistusalas võttis pall kaitsja jalast sisse ettearvamatu suuna ja põrkas vastu kaitsja kätt. Kuna Elva kaitsja käsi oli ebaloomulikus asendis ei jäänud kohtunikul üle muud, kui näidata penaltipunktile. Palli taha asus vastaste üks parimaid mängijaid Aleksandr Volkov. Ründaja tegi hea löögi, aga Christopher Toom FC Elva väravas aimas ära löögi suuna ja tõrjus penalti. Kahjuks oli tagasipõrkunud pallil esimesena jaol Daniil Mironov ja Sillamäe sai oma teise värava. Vastaste kolmas värav tuli 63. minutil, kui Elva kaitsjad ei suutnud omavahel selgeks teha, kes kahevahel olevat palli mängib. Aleksandr Volkov kasutas peataoleku ära ja napsas kiirelt palli. Volkov pääses kaitsjate eest pikalt minema ja sai rahulikus üksinduses palli vastujooksnud Christopher Toomist mööda lükata, et teha eduseis juba kolmeväravaliseks. Üldiselt oli teine poolaeg võimalustevaene. Mõned löögid sai kirja ka FC Elva. Nendest parim oli vast Jürgen Kuresoo löök, mis lendas värava alumise nurga suunas. Vastaste väravavaht näitas taaskord osavust, püüdes palli kindlalt.

Järgmisel nädalavahetusel mängib FC Elva Kohtla-Järve JK Järve vastu, keda võõrsil suudeti 3:1 võita. Mäng toimub pühapäeval kell 19:00 Elva linnastaadionil.