Meeskonna hea suhtumine tõi viigi punkti JK Luunjaga mängust

Täna toimunud liigamängus, jäi FC Elva kahel korral kaotusseisu ja suutis mängust vähemalt viigi võtta. Mõlema värava autoriks FC Elva poolelt Jürgen Kuresoo.
Pealtvaatajad: 75

FC Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus, Mihkel Kuresoo, Veiko Haan, Veiko Kütt, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann (78. Andreas Tobreluts), Kaarel Tinn, Kaarel Tani, Taavi Aasmäe (67. Karl Bussov), Raido Kuus (90. Denis Samoilov)

Tallinna FC Flora III - Tartu SK 10 II4 : 2
FC Tarvastu - Viljandi JK Tulevik0 : 5
Sörve JK - Pärnu Linnameeskond II4 : 1
Keila JK - Türi Ganvix JK4 : 2
HÜJK Emmaste - Paide Kumake3 : 1
FC Nõmme United - Vändra JK Vaprus1 : 3

FC Elva kohtus liigamängus vana tuttava JK Luunjaga, kellega kaks hooaega tagasi madistati veel III-liigas. Nüüd tuli vastamisi minna II-liiga kohtumises. Mängu esimesed kakskümmend minutit kuulusid FC Elvale ja JK Luunjal ei õnnestunud suurt midagi korda saata. Sellel perioodil tabas korra posti Tinn, ühe tema löögi tõrjus vastaste väravavaht Sääsk. Oli momente veelgi skoor avada, kuid need jäid kasutamata. Mängu järgmised kakskümmend minutit kuulusid jällegi JK Luunjale ja FC Elval tekkis raskusi vastaste mängu lõhkumisel, sellel perioodil suutis JK Luunja noor mängumees värava lüüa. Vasakult äärelt tulnud Tiiriku tsenderdust hindas Arvo Käkk valesti, selle kasutas ära vastaste mängija Aasmäe lükkas palli peaga üle väravavahi. Peale väravat JK Luunja rahunes ja FC Elva hakkas uuesti mängu kontrollima. Poolaja lõpus oli suurepärane võimalus Taavi Aasmäel, kelle löök mõnelt meetrilt ebaõnnestus.
Teisel poolaeg algas FC Elva võimalustega ja kaua ei läinud aega, kui J. Kuresoo mänguseisu viigistas. Suurepärane karistuslöök Tinnilt, mille J. Kuresoo jooksu pealt värava kaugemasse nurka suunas. FC Elva jätkas pressingut ja tekkis võimalusi lüüa ka juhtvärav, aga hoopis JK Luunja suutis minna mängu juhtima. Paremalt äärelt tulnud tsenderduse püüdmisel eksis A. Käkk ja esimesena oli seda noolimas Tristan Koskor, kes lükkas palli tühja väravasse. FC Elva mängijad polnud sellest löödud ja jätkasid mängimist sama isuga. Positiivset emotsiooni süstis mängijatesse Veiko Kütt. Elvakad saavutasid oma tahtmise 85. minutil kui J. Kuresoo teise lõi oma teise värava selles mängus ja sellegi peaga. Ühe oma eksimustest heastas A. Käkk, kelle arvele läks väravasööt.

Järgmine kohtumine on 21. aprill kell 18:00 Viljandi JK Tulevikuga vöörsil. Kõik on oodatud omasid toetama Viljandisse, tuleb väga kõva lahing.