FC Elva mängis HÜJK Emmastega viiki

Esimesel poolajal suutis FC Elva palju võimalusi luua ja see tõi ka üheväravalise eduseisu. Teisel poolajal mängiti üsna kehvasti ja vastasid kasutasid selle üsna kiirelt ära.
31. mai FC Flora treeningväljakul kell 19:00
HÜJK Emmaste - FC Elva 1:1 (0:1)
Väravad: 49. Janar Tükk - 29. Jürgen Kuresoo
Hoiatused: 14. Janar Tükk - 45+1. Kaarel Tinn, 90+3. Ats Joandi.
Pealtvaatajaid: 17

FC Elva: 1-Käkk, 18 M. Kuresoo, 6-Kütt, 2-Sikk, 3-Thomson (65. 11-Altsaar), 8-Tinn, 7-Kerro, 4-Bussov (89. 22-Mekk), 9-Joandi, 17-J.Kuresoo, 14-Frei (67. Samoilov).
Varus:12-Lõhmus, 10-Kiho, 11-Altsaar, 15-Samoilov, 20-Kumberg, 22-Mekk.

I poolaeg

FC Elva alustas esimest poolaeg hästi ja meeskonnal oli mitu head võimalust värava löömiseks. Esimene hea võimalus oli Tarmo Kerrol, kes sai värava eest läbi antud tsenderduse järel löögile. Kerro löök ei olnud kõige täpsem ja nii suutiski väravavaht hea reaktsioonitõrje teha. Mõne aja pärast tekkis hea väravavõimalus, kui Kaarel Tinn andis nurgalöögist hea tsenderduse karistusalasse. Värava ees oli suur sagin ja FC Elva mängijad said mitmel korral löögile. Kahjuks olid HÜJK Emmaste mängijad kaitsetööks valmis ja nad blokeerisid meie üritused. 29. minutil sai FC Elva lõpuks oma värava kätte. Tarmo Kerro andis läbisöödu Jürgen Kuresoole, kes lahendas väravavahiga üks-ühele pääsedes olukorra rahulikult. Jürgen lükkas palli vastujooksnud väravavahist mööda ja FC Elva asus kohtumist juhtima.

II poolaeg

FC Elva mäng teisel poolajal oli palju kehvem ja suuri probleeme oli vastaste peatamisega keskväljal. HÜJK mehed võitsid 49. minutil keskväljal palli ja andisd palli Janar Tükile, kes oli ründeliinis ootamas. Kogenud mees keeras osavalt kaitsjast mööda ja lõi palli värava alumisse nurka. Edasine mäng oli üsna lahtine ja mõlemad meeskonnad mängisid üsna kehvalt. Tihtipeale eksiti lihtsate söötudega või isegi ei proovitud söötudega kombineerida. HÜJK Emmastel oli supervõimalus kohtumist juhtima minna, kui poolaja keskel ei suutnud omavahel hästi suhelda FC Elva kaitsjad ja väravavaht. Vastane sai väravavahist mööda ja tal oli võimalus pall tühja väravasse lüüa. Õnneks jõudid eksinud kaitsjad tagasi ja Emmaste ründaja löök klaariti väravajoonelt. Ka FC Elval oli supervõimalus kohtumise võitmiseks. Mängu viimasel üleminutil tegi vasakult äärelt hea tõusu Andris Altsaar, kes triblas karistusalasse ja mängis seal isegi kaitsjast mööda. Ainuke kellest Andris jagu ei saanud oli HÜJK Emmaste väravavaht, kes tegi väga hea tõrje ja päästis oma meeskonna halvimast.

FC Elva värav:

Esiliiga B tabel:

Tule kolmapäeval Elva staadionile, et aidata FC Elva võidule FC Puuma vastu. Kohtumine algab kell 19:00