FC Elva kaotas kehva mänguga FC Flora III-le

FC Elva ei saanud enda mängu väga hästi käima ja see andis eelise külalistele. FC Flora III kasutas võimaluse ära ja lõi kolm väravat FC Elva ühe vastu.

14. septembril kell 13:00 Elva linnastaadion (Tartu mnt. 12, Elva)
FC Elva - Tallinna FC Flora III  1:3 (0:1)
Väravad: 87. Laur Tammeorg - 19. Hans Joosep Tammerik, 55. Egert Urva, 72. Janek Hanson
Hoiatused: 32. Tarmo Kerro, 49. Rasmus Sikk, 66. Oliver Avasoo - 40. Egert Urva, 44. Eric Pärn, 45. Mark Ivanov, 66. Maikel Astur, 89. Hans Joosep Tammerik
Peakohtunik: Siim Rinken
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Marko Liiva
Pealtvaatajaid: 162

FC Elva: 1-Käkk, 20-Mekk, 18-M. Kuresoo, 2-R. Sikk, 11-Altsaar, 22-Avasoo, 7-Kerro (58. 10-Kiho), 15-Samoilov, 4-Bussov (58. 5-Kuus), 19-Tammeorg, 14-Frei.

Suluseisud:                 1:0                   0:0                    1:0
Vead:                          6:9                   7:9                    13:18

FC Flora III jättis kasutamata mitmed head võimalused

FC Elva kaitseliin ei alustanud mängu väga hästi ja tihtipeale jäi nende seljataha väga palju ruumi, kuhu vastaste ründajad said joosta. Kahel korral päästis meid halvimast Arvo Käkk, kes oli õigel ajal õiges kohas, et vastaste löögid blokeerida. Vastaste surve kandis vilja 19. minutil, kui nurgalöögi järel löödi peaga värav. Hans Joosep Tammerik ajastas väga hästi oma hüppe, ennetades Arvo Käkki, kes jäi väravast välja tulemisega pisut hiljaks. Värava järel muutus FC Elva mäng paremaks ja selle tulemusena tekitati mitmed ohtlikud olukorrad. FC Elva suutis isegi värava lüüa, aga kahjuks oli äärekohtunik suluseisu märgiks oma lipu tõstnud ja Paul-Feliks Frei poolt löödud värav ei lugenud.

FC Elva tagasitulek algas liiga hilja

Teist poolaega alustas paremini FC Flora III võistkond. 55. minutil lõid nad oma teise värava. Karistusala tagant tegi ilusa löögi Egert Urva, kes lõi palli täpselt värava alumisse nurka. FC Elva teenis mitmeid karistuslööke ja nendest antud tsenderdused olid väga head. Kahjuks ei saanud meie mängijad löögile, sest me ei jõudnud õigel ajal pallini. Ka teisel poolajal oli FC Elval probleeme vastaste kiirrünnakute peatamisega. Vastaste kolmas värav tuli ka pika söödu järel, mis mängiti FC Elva kaitseliini seljataha. Janek Hanson pääses Arvo Käkkiga  silmitsi ja lõi palli FC Elva väravavahist mööda. Alles pärast vastaste kolmandat väravat sai FC Elva oma mängu paremini käima. Vastased pandi pideva surve alla. 72. minutil oli õiges kohas Laur Tammeorg, kes lõi ühe puutega väravasse Oliver Avasoo pealelöögi, mis oli väravast mööda minemas. FC Elva rünnakud muutusid järjest loogilisemaks ja tänu sellele jõuti headele rünnakupositsioonidele. Kahjuks saime me oma mängu liiga hilja jooksma ja rohkem väravaid me oma surve tulemusena ei löönud. Lõppseisuks jäigi 1:3 FC Flora III kasuks.

FC Elva järgmine mäng on juba kolmapäeval. Seekord sõidame me külla Maardu FC Starbunkerile, keda me viimati 3:2 võita suutsime.