FC Elva II lahkus Tõrva koopast korraliku 3:1 võiduga

Duubel oli teist vooru järjest edukas ja võitis kohtumise Romet Pastaku kahest- ja Ott Alekõrsi ühest väravast. Head mängu näitas kogu võistkond eesotsas Nikita Karasjovi ja Anti Ivastega, kes kontrollisid tegevust keskväljal. Kaitseliin tegi oma tööd hästi, lubades vastastel lüüa ainult ühe värava.

33. Pastak -> <- Paring

Mängija Ott Alekõrs kommentaar: "Mängu märksõna on kindlasti "võitlus", milles jäime seekord peale meie. Mängisime taaskord väga noore koosseisuga ja on näha, et Elva tase tulevikus kindlasti langustrendi ette ei võta. Mäng toimus väga kitsal ja lühikesel väljakul, kuid panime oma tahtmise maksma ja võtsime oma punktid ära."

Peatreener Marek Naaris kommentaar: "Esimene üllatus oli väljak, mis pani koheselt mõtlema uuele mänguplaanile. Olime teadlikud, et vastased soovivad mängu pika palliga ette halvata ja meie noori kogenud ründajatega surve alla panna. Võtsime kasutusele 3-4-1-2 taktika, mis toimis eriti hästi esimesel poolajal ja lõime ka kolm väravat. Romet Pastaku vigastus võttis meie plaanist agressiivsuse ja vastased ka natuke muutsid mängijate asetust teisel poolajal. Seega rohkem väravaid ei sündinud, kuigi ärevaid momente jagus mõlema värava alla. Oleme rahul, et teist mängu järjest noored suutsid hästi mängida, me võime veel liigas esikolmiku kohta püüda!"

Järgmine mäng 17. september kell 13:00 Pärnu JK Poseidoni II võistkonna vastu, kellelt soovime kindlasti revanši võtta.