1/2 finaal FC Elva II - FC Tarvastu I 0:5
3.-4.koht FC Elva II - Vändra JK Vaprus 1:4 Väravad: Dedov

7.02.09 Tabivere - Sõbrapäeva turniir 2009 - I.koht
FC Elva II: Kauri Käos, Martin Raid, Karl Bussov, Tarmo Kerro, Taavi Lassmann, Simmo Suiste, Sass Suiste, Karl-Tõnis Laks, Mart Kaur, Marek Naaris

FC Elva II - Võta Välja (FC Fauna) 4:2 Väravad: Lassmann, Kerro, Bussov, Raid
FC Elva II - AC Test 1:1 Väravad: Bussov
FC Elva II - HTG 3:2 Väravad: Kerro, Bussov, Simmo Suiste
1/2 finaal FC Elva II - FC Warrior II 2:1 Väravad: Kerro, Naaris
Finaal Pärnu FC Linnugripp - FC Elva II 1:2 Väravad: Naaris 2

Turniiri parim mängija: Tarmo Kerro

Esimest korda klubi ajaloos olid FC Elva II pallurid võidukad saaliturniiril. Olime sellele väga lähedal eelmise aasta lõpus ja ka Põltsamaa Cupil, Tabiveres sai needus murtud!
Kuigi turniiri B-alagrupi koosseis ei öelnud mitte midagi, siis kitsas saal jättis igale meeskonnale võimaluse kaitsest mängida. FC Elva II pakkus alagrupis parasjagu närvikõdi, esimeses mängus tehti kiirelt seisuks 2:0 kuid sama kiirelt oli tablool ka 2:2, viimaste minutite survega suudeti ikkagi Võta Välja meeskonda 4:2 võita. Teine mäng kulges palju raskemalt, füüsiliselt võimsamatel vastastel lubati kohtuniku poolt mängida väga jõuliselt ja kohati ohtlikult. FC Elva II jäi mängu lõpus 0:1 kaotusseisu kuid Karl Bussovi värav mängu lõpus päästis viigi AC Testi vastu. Alagrupi viimases mängus kohtuti HTG-ga, kes eelmised mängud oli kindlalt kaotanud, FC Elva II asus taas väga kiirelt mängu 2:0 juhtima kuid siis lagunes mäng täielikult. Mängijad muutusid lohakaks ja vastane kasutas oma võimalused ja viigistas. Alles see äratas meeskonnas viha ja tahte, Simmo Suiste viimase minuti väravast mäng 3:2 siiski võideti.
Poolfinaalis tuli vastu vana konkurent FC Warrior II, juba esimeste minutite järel jäi FC Elva II kaotuseisu kuid see ei murdnud võistkonda, muudatuste järel mäng paranes ja hakkasid tekkima väravavõimalused. Mõni minut enne lõppu Tarmo Kerro viigistas ja kui mängida jäi veel 42 sekundit vormistas võiduvärava mängiv treener Marek Naaris.
Finaalis tuli mängida Pärnu FC Linnugripi vastu, kes poolfinaalis purustas AC Test võistkonna koguni 3:0! FC Elva II asus üpris mängu alguses 1:0 juhtima, karistuslöögist oli täpne mängiv treener Naaris, lüües palli paremajala välisküljega müürist mööda. Mäng jätkus FC Elva II kontrolli all ja tekkis veel väga häid võimalusi. 2:0 oli tablool väga ootamatult, Naarise sooritatud nurgalöök muutis vastasest õnnetult suunda ja maandus FC Linnugripi väravavahile püüdmatult võrku. Veel oli võimalusi eduseisu kasvatada kuid kõik ei õnnestunud väga täpselt. Vastased suutsid lõpus värava eelses saginas kaotusseisu vähendada ja tegid mängu lõpu veel pingeliseks, aga see oli ka kõik! FC Elva II võitis turniiri ja rõõmupidu võis alata.

Tr. Marek Naaris

31.01.09 Põltsamaa - Põltsamaa Cup 2009 - II.koht
FC Elva II: Arvo Käkk, Kaarel Tani, Henry Eichelmann, Karl Bussov, Evert Soonberg, Martin Raid, Kristjan Moorast, Alo Ilves, Kaspar Kants, Taavi Aasmäe

JK Rolling-Doors - FC Elva II 2:5 Väravad: Bussov 2, Raid, Tani, Ilves
FC Elva II - Põltsamaa JK Sport II 2:1 Väravad: Raid, Bussov
FC Elva II - JK Rock&Roll 5:2 Väravad: Bussov 3, Soonberg, Tani
SK Tääksi - FC Elva II 4:4 Väravad: Raid 2, Bussov, Soonberg
Finaal FC Elva II - SK 10 Premium 1:5 Väravad: Kants

Turniiri kommentaar Kristjan Moorastilt

Alagrupis näitas FC Elva II võistkond head, kiiret ja organiseeritud mängu. Edasipääsemisega raskuseid ei tekkinud! Finaali eel oli teada, et SK 10 Premiumi näol on tegu kindlasti palju raskema vastasega, FC Elva II-le sarnaselt suutis ka SK 10 Premium näidata alagrupis väga kiiret ja liikuvat mängu! Enne finaali oli viimasest mängust FC Elva II-l möödunud kolm ja pool tundi! Finaal algas täieliku pallivaldamisega FC Elva II poolt, juba esimesel rünnakul tekkis hea väravavõimalus kuid Raidi löögi tõrjus SK 10 Premiumi väravavaht. Kolm kuni neli minutit kestnud meeletu surve vilja ei kandnud, pealelööke kui palju, kuid vastaste väravavaht oli oma ülesannete kõrgusel! Peale seda nõelas vastane teravalt ääretelt, FC Elva II kaitse eksib ja oligi skoor avatud! FC Elva II meeskonnas oli näha nüüd närvilisust, vastane suutis kiirelt ka teise värava lüüa. Kaotusseisus ei suutnud end talitseda FC Elva II liider Tani, teenides vea eest hoiatuse ja saades see järel kohtunikuga vaidlemise eest punase kaardi. Vastane kasutab ära arvulise ülekaalu tehes kiirelt seisuks 0:4! FC Elva II teeb vahetusi, kuid see mäng on läinud. SK 10 Premium võitis 5:1, auvärava lõi FC Elva II poolelt Kaspar Kants.

Tr. Laur Nurme

18.01.09 Lähte - Premium Cup 2009 - 4.koht
FC Elva II: Kauri Käos, Karl Bussov, Veiko Haan, Kaarel Tani, Raido Kuus, Evert Soonberg, Jaanus Jõulu, Priit Pastak, Ats Joandi

17.01.09 Nõo - FC Elva Saaliturniir 2009 - 9.koht
FC Elva II: Kauri Käos, Mart Kaur, Sass Suiste, Karl Bussov, Karl Tõnis-Laks, Martin Raid, Kaarel Tinn, Taavi Lassmann, Henry Eichelmann, Rando Kuus, Mihkel Kivimäe

FK Olaine (LAT) - FC Elva II 1:0
FC Elva II - Koeru SK 0:1
FC Tarvastu - FC Elva II 0:1 Väravad: Raid
S.C. Real - FC Elva II 1:0
9.-10.koht Keila JK - FC Elva II 0:2 Väravad: Laks, Bussov

13.12.08 Suure-Jaani - Suure-Jaani Cup 2008 - 9.koht
FCE Otepää: Mihkel Kivimäe, Mart Kaur, Martin Raid, Taavi Lassmann, Tarmo Kerro, Alo Ilves, Kristjan Moorast, Marek Naaris

7.12.08 Valgas - Warrior Cup II 2008 - II.koht
FCE Otepää: Karl Bussov, Sass Suiste, Mart Kaur, Martin Raid, Ats Joandi, Tarmo Kerro, Taavi Lassmann, Mihkel Kivimäe

Tr. Kristjan Moorast

Valgas toimunud turniiril näitasid FCE Otepää noormehed head distsiplineeritud jalgpalli ja sammusid võidult võidule. Finaalis tuli ebaõnne taluda ja alagrupis seljatatud vastasele penaltite järel alla vanduda.

30.11.08 Valgas - Warrior Cup 2008 - III.koht
FC Elva: Kauri Käos, Sass Suiste, Karl Bussov, Kaarel Tani, Martin Raid, Tarmo Kerro, Taavi Havre, Heido Västrik, Ats Joandi, Taavi Aasmäe, Jaanus Jõulu

3.-4.koht FC Warrior - FC Elva 2:2 pen.2:3 Väravad: Tani, Raid

Valgas toimunud turniiril saavutasid FC Elva pallurid head distsiplineeritud mängu näidates kaheteistkümmne võiskonna hulgas tubli kolmanda koha. Mäng mängult läks koostöö ja omavaheline klapp ainult paremaks - igati loogiline. Kindlaid sooritusi näidates võideldi välja koht poolfinaalis. Poolfinaalis tuli aga alla vanduda väga tugevate saali- ja rannajalgpallikogemustega Pärnu mängijatele, kelle hulgas tegi kaasa ka Eesti koondise põhikaitsja Taavi Rähn. FC Elva asus poolfinaali juhtima ja oli võimalus teha ka 2:0 kuid vastaste väravavaht tegi otsustava ja väga hea tõrje. Järgmisel rünnakul tegi tehniline vastane juba 1:1 ja paari minuti pärast oli seis juba 1:2, mängu lõpus kui enam miski ei lugenud suutis Taavi Rähn ära lollitada kaitsja ja väravavahi. 3.-4.koha mängus oli FC Elva parem FC Warriorist penaltite järel, penaltiseerjas tegi imetõrje terve päeva hästi tegutsenud Kauri Käos! Penaltiseerias eksis FC Elva ühe- ja Warrior kahel korral!

Tekkis tunne nagu see võitkond mängib koos juba 10 aastat, varumeeste pink elas tugevalt kaasa ja toetati kui läks hästi või kehvasti. Väravate tähistamisel ei hoitud ka emotsioone tagasi - heas mõttes!