FC Elva fännirühmitus tegi lärmi, meeskond kaotas JK Luunjale

Kevadringi viimases voorus ei suutnud FC Elva II üle mängida kümnemehelist JK Luunjat. Võõrustajate poolelt tegi hat-tricki Robert Pluum, kelle viimane värav oli eriti meisterlik. FC Elva II väravate eest hoolitsesid Kaupo Süld ja Tarmo Kerro. Esimest korda oli näha organiseeritud fänlust FC Elva II toetajate poolt.
Pealtvaatajaid: 20

Mäng algas FC Elva II poolelt väga uimaselt ja kiirelt leidsime ennast 0:3 kaotusseisus. Lisaks määras kohtunik väga kaheldava penalti, millest JK Luunja juba 4:0 juhtima läks. Alles siis sai FC Elva II oma mängu käima ja hakkasid tekkima võimalused, millest Kaupo Süld ühe väravaks lõi. Elvakatele tekitas probleeme pall "Jabulani", mille ootamatute põrgete ja suunamuutustega polnud harjutud.
Teine poolaeg algas FC Elva II kõva survega ja võimalusi hakkas tulema. Värava esisel pääses löögile Eichelmann, kelle löök tabas väravajoonel seisnud kaitsemängijat. Mõned minutid hiljem lendas Kerro tsenderdus ootamatult väravale ja maandus väravalatis. 60.minutil vähendas Kerro kaotusseisu kaheväravaliseks, suurepärase eeltöö väravale tegi Kuresoo. Mäng kulges edasi elvakate survega, fännide suur tõetus andis mängijatele palju jõudu, kuid JK Luunja kaitset üle mängida ei õnnestunud. Hoopis vastased nõelasid 79.minutil kauni väravaga, mis pani vaikima kõik FC Elva fännid. Robert Pluumi käärlöök maandus Käkkile püüdmatult väravas. FC Elva II näitas südikust ja võitlusvaimu, aga väravat ei suudetud lüüa. Rando Kuus tabas korra veel latti ja see oli ka kõik. Mäng lõppes 5:2 võõrustajate võiduga.

Täname FC Elva fännirühmitust, kelle toetamine oli võimas! Ootame Teid juba järgmistele kohtumistel. 11.juuli kohtutakse kevadringi edasi lükatud mängus Jõgeva SK Noorus 96-ga.

FC Tabivere - Valga FC Warrior II 1 : 0
FCF Järva-Jaani SK - Põltsamaa JK Sport 2 : 3
Jõgeva SK Noorus 96 - Tartu Ülikool Fauna 2 : 0
EMÜ SK - Põlva FC Lootos 1 : 2
FC Otepää - Viljandi JK Kotkad 4 : 4