Esindusmeeskond kaotas esimese halliturniiri mängu Paide duubli vastu

Elva jäi esimesel poolajal kõva surve alla. Teisel poolajal oli FC Elva mänguliselt palju parem, aga tekkinud võimalusi me ära ei kasutanud.       (Foto: Liina Ivask / Hooaeg 2014)
1. veebruaril kell 11.45 EJL hallis
Paide Linnameeskond II - FC Elva 2:0 (1:0)
Väravad: 24. Marion Adusoo, 76. Tarmo Paju
Hoiatused: -
Kohtunikud: Mart Martin, Karl Koppel, Anni Koppel
Pv: 15

FC Elva: 1-Käkk (46. 12-Lõhmus), 10-Kiho (46. 7-Kerro), 6-Kütt, 3-Thomson (63. 2-Sikk), 11-Altsaar, 20-Tani (46. 19-Tammeorg), 18-M. Kuresoo, 9-Joandi (77. 8-Kõivik), 15-Samoilov (58. 4-Bussov), 14-Frei (77. 17-Puusalu), 5-Raido Kuus (46. 22-Timm).
Varus: 12-Artur Lõhmus, 2-Rasmus Sikk, 4-Bussov, 7-Kerro, 8-Remi Kõivik, 17-Puusalu, 19-Tammeorg, 22-Timm.

I poolaeg

Terve esimene poolaeg oli Paide meeste kontrolli all. Vastased olid selgelt FC Elvast üle ja surusid meid oma värava alla. Paide kogenud mängumehed liigutasid palli kiirelt, aga samas kannatlikult, et leida auke FC Elva kaitses. Üldiselt sai meie meeskond vastaste peatamisega üsna hästi hakkama ja palju võimalusi Paidel ei tekkinudki. Eriti rasked olid esimesed 15 minutit. Seejärel andsid vastased tempos natuke tagasi ja FC Elva kaitse sai rahulikumalt hingata. 24. minutil said vastased siiski oma tahtmise, kui audiviske järel söödeti pall karistusala taha. Ervin Kõll, kes on saanud kõvasti kogemusi mängides aastaid kõrgliigas, näitas oma klassi, andes karistusalasse suurepärase tsenderduse, mille võrku löömisel Marion Adusoo ei eksinud.

II poolaeg

Teisel poolajal suutis FC Elva järjest rohkem ise palli hoida ja tänu sellele tekkisid meil omad võimalused. Karistusalas said löögile noored vahetusmehed Remi Kõivik ja Tarvo Timm, aga nende üritused blokeeriti kaitsjate poolt. Eriti hea võimalus skoori tegemiseks oli Tarmo Kerrol, kes pääses silmitsi Rauno Uuskülaga vastaste väravas. Kahjuks jäi Tarmo puude liiga nõrgaks ja ta ei suutnud palli väravavahist mööda lükata. Mängupilt vihjas, et FC Elva on järgmise värava autor, aga tegelikult oli Paide see, kes uuesti skooris. FC Elva mängijad eksisid rünnakut üles ehitades sööduga ja seejärel oli Paidel suurepärane kiirrünnak. Palli võitnud ründaja tegi kiire läbimurde karistusalasse ja lükkas seejärel palli tühja värava ette, kuhu avanenud Tarmo Paju ei eksinud. Lõppseisuks jäigi 0:2 Paide Linnameeskond II kasuks.

Mängu väravad:

FC Elva järgmine treeningmäng toimub järgmisel pühapäeval Tallinnas, kui EJL halliturniiril mängime Tallinna JK Legioni vastu. Kuna Tallinna Ülikooli jalgpalliklubi loobus halliturniiril osalemast, siis on treeningmängude plaanis toimunud väike muudatus. Selle mängu asemel sõidame Riiga, kus me kohtume FK Audaga (Läti esiliiga).