Esindus läheb suvepausile viigi pealt

            FC Elva tähistamas väravat eelmise hooaja mängus Santose vastu/Foto: Cristel Jakobson

FC Elva esindusmeeskond viigistas võõrsil Tartu FC Santosega 1:1 ning lühikesele puhkusele läheme tabelis neljanda rea pealt.
Enne mängu

Meie peatreener Veiko Haan :"Peame minema viimasele mängule enne puhkust väga hea keskendumisega. Sest vaatamata tabeliseisule ei ole FC Santos meist grammigi nõrgem. Parema tulemuse saab see võistkond, kes rohkem endast annab."

Meie kaitsja Karl Bussov: "Viimase mängu tulemus oli alla igasugust arvestust. Pettumus meile ja vedasime fänne alt. Me suudame paremini mängida. Tuleb leida see tahe."

Läks!

Kasutaja FC Elva foto
           FC Elva koosseis Santose mänguks

Võrdsete heitlus, FC Elva sai paremini minema ning olime teravad rünnakul. Võimalusi ründes oli, kuid kahjuks jäi viimasest puutest puudu. Vastane sai esimese poolajal lõpus mängu rohkem enda kätte

Teisel poolajal haaras Santos rohkem ohje endale, kuid Elva oli meeskond, kes skooris. Jürgen Kuresoo lahendas Ats Joandi läbisöödu. Kahjuks juba paar minutit hiljem suutsid vastased vastata, kui individuaalsuse pealt löödi lihtne värav.

12. juunil kell 19 Tartu Annelinna kunstmurustaadionil

Tartu FC Santos - FC Elva 1:1 (0:0)
79. Alar Alve - 75. Jürgen Kuresoo

Hoiatused: 27. Alar Alve, 40. Karl Markus Kõivastik, 69. Andree Porila, 89. Joonas Kartsep - 59. Karl Bussov
Mänguolud: +16, pilves ilm; kunstmuru heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 110
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Sander Sepp, Petteri Schultz

Santos: Rasmus Kriisa, Alar Alve, Mark-Oskar Arst (59. Joonas Kartsep), Kaarel Kallandi, Karl Markus Kõivastik (83. Rainer Jeeret), Kenn Laas, Artur Laks, Joonas Luts, Frederik Pelska (64. Oskar Meus), Andree Porila, Karl Rudolf Õigus.
Varus: Rainer Jeeret, Joonas Kartsep, Georg Koros, Oskar Meus, Mallor Pihu, Kristofer Reinberg, Markus Sossi.

Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus (86. Henri Härm), Veiko Kütt, Karl Bussov, Mihkel Kuresoo, Raido Kuus (56. Deniss Samoilov), Andris Altsaar (75. Hans-Hendrik Karro), Paul-Feliks Frei, Jürgen Kuresoo, Ats Joandi, Veiko Maidla (77. Nikita Karasjov).
Varus: Karl Kruus, Naatan Siimeon Tamm, Hans-Hendrik Karro, Deniss Samoilov, Nikita Karasjov, Remi Kõivik, Henri Härm.

FC Elva esindusmeeskond naaseb väljakule 9. juulil, kui koduväljakul võetakse vihaga vastu Maardu Linnameeskond.  Mängu avavile Elva linnastaadionil kell 19:00!