Esindus kaotas võõrsil tugevale Florale

Esiliiga neljandas voorus kaotas FC Elva esindusmeeskond 1:5 Tallinna Flora U21 meeskonnale.

Veiko Maidla aktsioonis Flora vastu/Foto: Cristel Jakobson
Enne mängu

Kodumeeskonna peatreener Ats Sillaste: "Mängime oma tugevustele heal väljakul ilusa ilma saatel."

Flora kaitsja Georg-Marten Meumers: "Elva on raske vastane, kelle vastu mängida, kuid peame keskenduma oma mängule. Oleme viimased 2 mängu liigas võitnud ja tahame võidu ka seekord kindlasti koju jätta!"

Meie peatreener Veiko Haan: "Neljapäevane võõrsil mäng on meie jaoks juba iseenesest raske. Lisaks mängime meie liiga ühe tugevama vastasega. Peame näitama tõelist sisu, et tulla koju tagasi positiivse tulemusega."

Meie keskkaitsja Martin Thomson. "Kui Jürgen Kuresoo tahab ühel heal päeval veel Arsenali mängima jõuda, siis nüüd oleks aeg näidata, mis temas peidus on. Loodame enda liidri peale."

Läks!

Kasutaja FC Elva foto

Neljapäeval toimunud kohtumine oli ilmaolude poolest vägagi soodne, päikesepaiste ja soe ilm. Siiski ei olnud algusest peale meie seis päikesepaisteline, juba esimesel minutil olid Flora noored lähedal avavärava löömisele. Flora pani peale tufeva surve ning meie meestel polnud eriliselt võimalust palli hoida, kuid siiski olid meil omad võimalused: Deniss Samoilov sai vastase väravavahiga silmitsi, kuid ei suutnud realiseerida. Veiko Maidla sai nurgalöögi jätkuolukorras lüüa lähedalt peale, kuid kahjuks vastase väravavahile kätte. Poolaeg viigiseisus oli justkui lähedal, aga vastaste individuaalsuse pealt löödi enne poolajapausi kaks väravat.

Teine poolaeg algas rahulikumalt, Elva mehed olid rohkem mängus sees, saadi ehitada rünnakuid, kuid viimasest söödust jäi puudu. Arvo Käkk päästis meid samuti mitmel korral. Siiski realiseerisid Flora noored oskuslikult veel olukordi. Jürgen Kuresoo teenis enda viienda (!) väravasöödu, nurgalöögist lõi enda esimese värava FC Elva esindusmeeskonna särgis Romet Pastak, kelle pealöök oli ta mängu esimene puude.

Neljapäeval 4. aprillil kell 18.30 Tallinnas Sportland Arenal

Tallinna FC Flora U21 - FC Elva 5:1 (2:0)
42. Erik Sorga, 45. Daniel Fedotov, 61. Artjom Jermatšenko, 80. Joonas Soomre, 90.+3. Aleksandr Iljin - 71. Romet Pastak

Hoiatused: 78. Nikita Komissarov
Mänguolud: +15, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 57
Peakohtunik: Juri Frischer
Abikohtunikud: Erkko Liiv, Timo Sujev

Flora: Ingmar Krister Paplavskis, Georg-Marten Meumers (69. Nikita Balanenkov), Maksim Paskotši, Ralf-Sander Suvinõmm, Egert Meriste, Daniel Tuhkanen (64. Markus Orav), Mihkel Ainsalu (54. Nikita Komissarov), Daniel Fedotov, Joonas Soomre, Artjom Jermatšenko (64. Aleksandr Iljin), Erik Sorga (50. Danil Kuraksin).
Varus
: Matheas Madik, Nikita Balanenkov, Markus Orav, Aleksander Iljin, Nikita Komissarov, Danil Kuraksin, Arthur Jeršov.

Elva: Arvo Käkk, Remi Kõivik (55. Mihkel Kuresoo), Naatan Siimeon Tamm, Martin Thomson, Henri Härm, Markus Lokk, Deniss Samoilov (55. Karl Bussov), Kaarel Tinn (55. Ats Joandi), Nikita Karasjov, Jürgen Kuresoo, Veiko Maidla (71. Romet Pastak).
Varus
: Karl Kruus, Karl Bussov, Mihkel Kuresoo, Ats Joandi, Romet Pastak

FC Elva esindusmeeskond jätkab hooaega juba sel pühapäeval seitsmendal aprillilmkodus, kui Nike Arenal võõrustatakse Rakvere Tarvast! Avavile kell 13:00. Tule toeta omasid!