Esindus alistas Nõmme Kalju duubli

FC Elva tähistamas väravat/Foto: Cristel Jakobson

Esiliiga 22. voorus alistas FC Elva esindusmeeskond võõrsil Nõmme Kalju U21 meeskonna tulemusega 3:1.
Enne mängu:

Meie peatreener Veiko Haan: "Ees on ootamas meie jaoks raske mäng, kus noored Nõmme Kalju mängijad tahavad tõestada ennast meie vastu, väljak on meie jaoks raske ja ebamugav, ning meestel on selja taga pikk sõit Elvast Tallinnasse. Sellest hoolimata on eesmärk mängust saada kätte positiivne tulemus."

Meie mängumees Karl Bussov: "Kuumus küpsetab kõike ja kõiki. Nõmmekatel veab, nende kunstmuru kastmist ei vaja ja oma rohelust ei kaota. Läheme ja võitleme vastaste ja ilmaga."

Vastasmeeskonna treener Kristen Viikmäe: ''Oleme hetkel raskes seisus, selja taga on palju kaotusi ning on väga oluline, et poisid poleks motivatsiooni kaotanud. Eelmises kohtumises Elvaga pidime leppima 0:2 kaotusega, kuid sel korral proovime koduväljakul võtta oma ning teenida tabelisse ülimagusad 3 punkti.''

4. augustil kell 19.00 Hiiu kunstmurustaadionil

Nõmme Kalju FC U21 - FC Elva 1:3 (0:1)
90. Jevgeni Demidov - 25., 76. Jürgen Kuresoo, 86. Tarvo Timm

Hoiatused: 65. Frank Kenneth Liblikmann - 45. Andris Altsaar, 47. Paul-Feliks Frei
Eemaldamised: 21. Karl Karumaa, 67. Kirill Šustov
Mänguolud: +24, vahelduv pilvisus; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 47
Peakohtunik: Miko Pupart
Abikohtunikud: Kristjan Lukk, Artur Telling

Kalju U21: Dannar Pärtel, Kristjan Kurim, Kristen Viikmäe, Taneli Tõlgo (46. Daniil Mandrikov), Marcus Suurväli (35. Andreas Tiits), Frank Kenneth Liblikmann, Kirill Šustov, Jevgeni Demidov, Karl Karumaa, Bruno Aleksander Domingues, Ruslan Kolesnikov.
Varus: Daniil Mandrikov, Kristjan Rattasepp, Richard Rõõm, Hektor Talviste, Andreas Tiits, Vladislav Zanfirov.

Elva: Karl Kruus, Rando Kuus, Veiko Kütt, Martin Thomson, Mihkel Kuresoo (26. Henri Härm), Paul-Feliks Frei (67. Remi Kõivik), Andris Altsaar (76. Karl Bussov), Nikita Karasjov (58. Tarvo Timm), Ats Joandi (71. Hans-Hendrik Karro), Jürgen Kuresoo, Raido Kuus.
Varus: Henri Härm, Karl Bussov, Hans-Hendrik Karro, Remi Kõivik, Tarvo Timm.

             Jürgen Kuresoo kodumängus Nõmme vastu/Foto: Cristel Jakobson

Mäng algas rahulikel toonidel, kuid 21. minutil tehti Mihkel Kuresoole jõhker viga, peale mida teenis vastane punase kaardi ning Mihkli jaoks oli mäng läbi. Mõned minutid hiljem realiseeris Jürgen Kuresoo Ats Joandi ja Paul-Feliks Frei eeltöö väravaks. Poolajale mindi mitterahuldava 1:0 eduseisu pealt.

Teisel poolajal oli Elva kohati ülekaalu ära kasutamisega raskustes, kuid "seisu tegi lihtsamaks" vastaste uus punane kaart. 76. minutil otsustas Jürgen mängu saatuse skoorides uuesti. Veel mitmed võimalused jäid realiseerimata, kuid viimase naela Nõmme kirstu lõi 86. minutil Tarvo Timm. Lisaajal sai kodumeeskond kätte enda auvärava, kuid põnevus mängust oli kadunud.

FC Elva järgmine mäng toimub juba 9. augustil kell 19:00 Rakveres, kui vastamisi minnakse kohaliku JK Tarvaga! Mängu näitab LIVE-pildis Soccernet.ee! Toeta omasid kohapeal või LIVE-pildi vahendusel!