Kehv hooaja algus sai jätku ka Viljandis.Foto: Diana Jesin
1. märts Viljandi kunstmuruväljak kell 18:00
Viljandi JK Tulevik II - FC Elva 2:0 (0:0)
Väravad: 90+1. Kristen Kähr, 90+3. Sten Koobas
Pealtvaatajaid: 90

FC Elva koosseis:
12- Toom, 5-Kuus, 6-Kütt, 3-Thomson, 4-Bussov , 11-Laurson (67. 22-Avasoo), 20-Maidla (66. 19-Kolesnitšenko), 10-Tani (86. 2-Sikk), 9-Joandi , 17-J.Kuresoo, 14-Frei (71. 21-Timm)
Pingil: 23-Lõhmus,  21-Timm, 2- Sikk, 16- Karro, 22-Avasoo, 19-Kolesnitšenko

Peale mängu Welcoga sõitsime külla eeldatavalt nõrgemale Viljandi JK Tulevik II võistkonnale. Mehed olid mänguks hästi häälestunud ja esimene poolaeg möödus meie kontrolli all. Erinevalt eelmisest mängust kasutasime seekord kahte alumist poolkaitsjat, mis tõi ka soovitud tulemi.
Leidsime ennast rohkem palliga ja suutsime seda ka hoida. Siiski kippusime palli kergelt ette lööma selle asemel, et seda endal hoida ja võimalust oodata. Väga häid värava võimalusi me ei loonudki. Paaril korral sa Jürgen äärelt läbi aga tsenderdused ei olnud kvaliteetsed. Parim võimalus langes Tarvo Laursonile, kes kastist peaga löögile sai. Vastaste väravavaht, Rait Oja, tegi aga hea tõrje ja seis püsis 0-0 poolaja lõpuni.

Teine poolaeg kulges küllaltki samas tempos nagu esimenegi. Meie hoidsime palli ja vastased üritasid pika palliga ründajat leida. See õnnestus neil päris hästi, kuna esimese poolaja lõpus sisse tulnud Kristen Kähr tekitas meie kaitsjatele palju pahandust. Siiski kontrollisime mängu käiku. Teenisime nurgalööke aga neid lahendada ei suutnud. Korra sai hästi löögile Maidla aga tema löök oli ebatäpne. Muutus mängu tuli 76. minutil. Bussov eksis äärel sööduga ja vastased said kiirelt rünnakusse minna. Kähri takistamisega jäid meie kaitsjad hätta ja kingiti kastis penalti. Jätkuolukorras sai kohtunikuga vestlemise eest punase Kütt. Penaltit asus lööma Kapper. Löök läks keskele ja Toom tõrjus kindlalt. Küll aga nägi joonekohtunik, et kõik ei olnud määrustepärane ning määrati uus penalti. Jällegi läks Kapperi löök keskele ning Toom tõrjus kindlalt. Mäng muutus võrdsemaks ja võitluslikumaks. Läbimurre tuli Viljandi poolelt 91. minutil kui kiirrünnakus sai jooksu Kähr, kes palli võrku suunas. 93. minutil juhtus sama asi uuesti ja seekord suunas Kähri söödu sisse Koobas. Seisuks 2-0 ja mäng oligi läbi.

Rõõm oli näha, et Viljandisse olid kohale sõitnud ka meie rõõmsad fännid, kes meid toetasid. Lubame, et ükskord saame ka oma mängumootori käima.

Järgmine mäng juba 9. aprillil Tallinnas, kus kohtume Tallinna Flora III võistkonnaga.

Seniks aga hoiduge kevadistest haigustest ja olge rõõmsad.