Mudasel platsil skoorisid ainult Elva pallurid

FC Elva kindlustas 7:0 võiduga koha vähemalt Esiliiga B tasandile, kaks vooru enne lõppu on HÜJK Emmaste liikumas liigavõidu suunas ja teoreetiliselt on võimalik veel tulla teiseks. Kuid selleks peab Viljandi JK Tulevik punkte loovutama ja elvakatel tuleb mõlemad kohtumised edukalt lõpetada.
07.10.2012 kell 12:00 II-liiga lõuna-lääs 24. voor, Türi metsakombinaadi staadion
Pealtvaatajad: 25

FC Elva: Arvo Käkk, Rando Kuus, Oliver Käkk (46. Kerdo Puusalu), Veiko Haan, Jürgen Kuresoo, Henry Eichelmann, Taavi Aasmäe, Kaarel Tani, Mihkel Kuresoo, Tarmo Kerro, Raido Kuus

Tallinna FC Flora III - JK Luunja5 : 2
FC Nõmme United - HÜJK Emmaste2 : 12
Pärnu Linnameeskond II - Viljandi JK Tulevik2 : 4
Vändra JK Vaprus - Tartu SK 10 II2 : 1
Paide Kumake - FC Tarvastu5 : 0
Keila JK - Sörve JK18.10.12 18:00

Mudasel Türi metsakombinaadi staadionil kohtusid kohalik Türi JK Ganvix ja FC Elva. Esindus sõitis mängule koosseisuga, kus oli tavapärasest rohkem muudatusi just kaitseliinis. Hooaja lõpuni vigastatud Karl Bussovit asendas Oliver Käkk ja Veiko Kütti mängukeelu tõttu sai kaitsesse taas Taavi Aasmäe, kellele see jäi selle hooaja viimaseks kohtumiseks, noormeest ootab ees ajateenistus. Haiguse tõttu oli teist mängu järjest eemal ka Kaarel Tinn.
FC Elva alustas mängu kõrge survega ja üpris pea saavutati edu, kui vennad Kuresood koostöös 6. minutil avavärava vormistasid, ettevalmistajaks Mihkel ja lõpetajaks Jürgen. Surve jätkus ja momente tekkis ridamisi, kuid tihti jäädi hätta mudasel väljakul realiseerimisega. 20. minutil suurendas Eichelmann eduseisu kahele väravale, suurepärase eeltöö tegi Raido, kelle tsenderduse Henry tühja väravasse kõksas. Üksikuid momente tekkis ka Türil, kuid need ei kujutanud enamasti suurt ohtu. Ühe suurepärase löögi suutis Käkk nurgalöögiks tõrjuda ja see oli ka kõik. Väravavõimalusi tekitasid elvakad ridamisi, kuni lõpuks Jürgen 1v1 olukorras palli kindlalt väravanurka kõmmutas ja mängu lõplikult otsustas.
Teisel poolajal tegi FC Elva oma ainukese vahetuse, kui Oliver Käkki asemel sekkus Kerdo Puusalu. Mäng jätkus sealt, kus pooleli jäi, elvakad lõid ridamisi momente, aga löögid tabasid uskumatul kombel vastaste väravavahti. Lõpuks suudeti taas skoorida, kui 55. minutil tegi oma hattricki Jürgen. Mõned minutid hiljem mängiti väravaesises olukorras vabalt löögile Raido Kuus ja mees avas oma väravateaerve. Türi mäng pakkus FC Elvale jätkuvalt palju ruumi ja tekkisid rünnakuolukorrad, kus oldi arvulises ülekaalus. Järgmine Elva pallurite värav sündis alles 82. minutil, kui teist korda selles mängus oli täpne Raido. Kohtumise lõpus tegi Türi väravas seisnud mängumees lõpuks ka ühe suure vea, Tani kaugelt teele saadetud löök maandus väravas. Tundus, et selle madala palli oleks pidanud püüdma.

Tore oli näha, et FC Elva fännid võtavad omale kohustuseks sõita võõrsilkohtumistele! Täna te nägite ilusaid väravaid ja ilusaid luhtamisi.

Järgmine kohtumine liigas toimub 14. oktoober kell 16:00 kui võõrustatakse lähirivaali Paide Kumakest. Kevadringis tuli vastu võtta hooaja suurim kaotus just Kumakese vastu, kes kostitasid meid nelja väravaga.

Ole pühapäeval kohal, sest see on parim meelelahutus Elva linnas!