Registreerimine on lõppenud

Tutvustus

Juuli esimesel nädalal korraldab Baltic Football School (Balti jalgpallikool) koos FC Elva ja Siualiai FA-ga (Leedu) kolmes erinavas kohas päevalaagri 2006, 2007 ja 2008 sündinud vanuseklassidele.

Laager toimub kolmes erinevas Balti riigis ja linnas. Eri külalisena ja treenerina on kohal Inglise Premier League klubi West Ham Unitedi U9-U14 vanusegruppide peatreener Dave Johnson. Elvas assisteerivad Dave´i Dzintars Kasakz (Baltic Football School) ja kaks FC Elva treenerit.

5. juuli Elva (Nike Arena Elva staadionil)

See on sündmus, kus kõik mängijad saavad näidata oma parimaid oskusi ja võivad osutuda valituks Balti jalgpallikooli järgmise hooaja sündmuste osalejaks. Balti jalgpallikool pakub oma teenuseid jalgpalliklubidele ja organisatsioonidele, kes töötavad koos andekate jalgpalluritega. Jalgpallikool annab võimaluse areneda rahvusvahelisel tasemel, õppida ja treenida rahvusvaheliste treeneritega ja võistelda eliit tasemel olevate jalgpalli laagrites ja turniiridel, mis toimuvad nt Berliinis, Münchenis, Moskvas, Londonis, Manchesteris jne.

Rohkem infot leiab Baltic Football School kodulehelt.

Laagrisse pääseb ainult 40 mängijat üle Eesti. 

Hind 55 € 

- ametlik laagri t-särk
- lõunasöök
- puuvilju ja vett