FC Elva võistkonnad 2019

Tüdrukud:
(T U15)
2004-06 (9v9) Tr. Deniss Samoilov
(T U13)
2007-09 (7v7) Tr. Marie Pau

Poisid:
(U17)
2003 (11v11) Tr. Jürgen Kuresoo
(U14)
2006 (11v11) Tr. Laur Nurme
(U13)
2007 (9v9) Tr. Veiko Haan
(U12)
2008 B (9v9) Tr. Marek Naaris
(U11)
2009 B (7v7) Tr. Andrus Meinart
(U10)
2010 A (7v7) Tr. Kauri Käos
(U10)
2010 B (7v7) Tr. Kauri Käos ja Andrus Meinart
(U9)
2011 B (5v5) Tr. Laur Nurme
(U9)
2011 B (5v5) Tr. Laur Nurme

Osalevad võistkonnad

Pärnu Summer Cup leiab aset ajavahemikus 27.06-30.06. Ärasõit Elvast neljapäeva (27.06) hommikul ja tagasi saabutakse pühapäeval (30.06) pärast mängude lõppu.


MAJUTUS
Turniiril osalejad majutatakse Pärnu linna koolidesse– iga meeskond eraldi klassiruumis. Koolis majutudes on vajalik kaasa võtta oma magamiskott/madrats.

Koolimajutuspakett sisaldab:
Majutus kolmeks ööks 27.06-30.06.2019
Toitlustus neljapäeva (27.06) lõunast kuni pühapäeva (30.06) lõunani
Hommikusöök, lõuna- ja õhtusöök paketis
Pesemisvõimalus koolis
Tasuta transport turniiri bussiga 28.06-01.07


ÜRITUSED
27 juuni õhtul elame kõik kaasa FC Elva esindusmeeskonna mängul Pärnu JK Vaprusega, mis toimub Pärnu Rannastaadionil.

Ühtlasi kavatseme seekord nooremate gruppidega külastada Terviseparadiisi Veekeskust.


MAKSUMUS
Turniiri maksumus koos majutusega - 115 €

Majutuseta pakett - 80 €

Arve saadetakse peale registeerimist mailile.

Soovitame lastele kindlasti majutusega paketti. Koos võistkonnaga olemine ongi ühe võistlusreisi peamine idee! Terviseparadiisi külastus on vabatahtlik ja paketi maksumuses ei sisaldu.


REGISTREERIMINE

REGISTREERI SIIN!


NB! Palume enne registeerimist uurida oma lapse treenerilt täpselt, millise vanuse- või tasemegruppi registreeruda tuleks!

Küsimuste ja murede korral võtke julgelt oma treeneri või turniiri korraldajaga ühendust!


Reisi meelespea:

  • Võistlusvorm (punane särk, valge särk, püksid, sokid, kaitsmed, ja ülejäänud FC Elva varustus). Kindlasti peab varustus olema korrektne ja sokid terved!
  • Avarongkäigul valge särk ja mustad dressipüksid või rohelised lühikesed püksid.
  • Võistlusteks jalatsid (muru- ja kunstmuruputsad)
  • Madrats + tekk/magamiskott + padi
  • Hügieenitarbed (šhampoon, duššigeel, hambapasta, hambahari, rätik)
  • Riided valida vastavalt ilmale lühikesed ja pikad riided
  • Telefonid ja laadijad
  • Taskuraha

    Kui kellegil allergia millegi vastu või midagi muud olulist, mida peaksid saatjad teadma, siis tuleb sellest varakult teada anda!

    Lisainfot:
    Andrus Meinart
    Pärnu Summe Cup projektijuht
    andrus@fcelva.ee
    +372 529 1177



  • (Tüdrukud U15) 2004-06 (9v9) Tr. Deniss Samoilov
    1.  Leili Eek
    2.  Kaisa Pastarus
    3.  Eveliine Nahkur
    4.  Heili Merisalu
    5.  Katarina Elisabeth Käpa
    6.  Maribel Viridet
    7.  Liis Suits
    8.  Kelly Haasma
    9.  Carolin Hunt
    10.  Melek Batakcioglu
    11.  Karolin Madisoo
    12.  Kaija-Liisa Štšerbakov



    (Tüdrukud U13) 2007-09 (7v7) Tr. Marie Pau
    1.  Agnes Eek
    2.  Grete Kask
    3.  Loviise Männiste
    4.  Karlotta Levin
    5.  Mia Jürimäe
    6.  Linda Silmere
    7.  Mirtel Kalamees
    8.  Mirell Hunt
    9.  Lenna Org
    10.  Hiie Kisand
    11.  Liis Kisand
    12.  Marta Asi
    13.  Katariina Käis


    (U17) 2003 (11v11) Tr. Jürgen Kuresoo
    1.  Mattias-Oliver Oja
    2.  Helmo Oja
    3.  Mart Haamer
    4.  Mikk Markus Jänes
    5.  Sverre Lokko
    6.  Hardi Raudsepp
    7.  Ekke Lõbu
    8.  Rasmus Kork
    9.  Deimo Sarapson
    10.  Erik Käsper
    11.  Argo Eek
    12.  Kristo Põldsaar
    13.  Rasmus Rüütli
    14.  Rait-Reinhard Russak
    15.  Kris-Richard Russak
    16.  Ottomar Sibul
    17.  Markus Villako
    18.  Jako-Martin Juhkam

    (U14)
    2006 (11v11) Tr. Laur Nurme
    1.  Henry Kaasiku
    2.  Erik Ilves
    3.  Morten Oscar Orussaar
    4.  Ott-Saamuel Oja
    5.  Uku Vähi
    6.  Peeter Alev
    7.  Steven Tamm
    8.  Karla Mets
    9.  Brandon Mikola Kaugesalu
    10.  Aleksander Tigane
    11.  Karl Vaht
    12.  Joonas Vähi
    13.  Maario Punder
    14.  Richard Siim Roos
    15.  Ruuben Jaagant
    16.  Karl-Markkus Metslind
    17.  Markus Kraus

    (U13)
    2007 (9v9) Tr. Veiko Haan
    1.  Oliver Mölder
    2.  Tristan Mölder
    3.  Henry Malkus
    4.  Karel Pastarus
    5.  Mait Meier
    6.  Rokko Vokksepp
    7.  Hegert Härm
    8.  Jürgen Öebius
    9.  Ants Savimägi
    10.  Kaspar Andresson
    11.  Joosep Ülper
    12.  Mikk Alajõe
    13.  Karlis Jakobson
    14.  Kennet Maasik

    (U12)
    2008 B (9v9) Tr. Marek Naaris
    1.  Mathias Nahkur
    2.  Hugo Oscar Pruus
    3.  Kaur Kruuse
    4.  Eerik Veelma
    5.  Kaspar Freiberg
    6.  Uku Pappel
    7.  Käsper Juhanson
    8.  Sander Urbla
    9.  Markus Valgerist
    10.  Kevin Kuus
    11.  Oskar Laur
    12.  Taavi Suurtee
    13.  Romet Possul
    14.  Joosep Šults
    15.  Romet Voore
    16. Joosep Kroon
    17. Kristjan-Marten Tulev

    (U11)
    2009 B (7v7) Tr. Andrus Meinart
    1.  Joosep Ainso
    2.  Kaur Antson
    3.  Ares Kool
    4.  Märt Savimägi
    5.  Mikk Saarela
    6.  Aron Jonas Roos
    7.  Risto Andressoo
    8.  Kairo-Markkus Linde
    9.  Andreas Looskari
    10.  Rico Krillo
    11.  Tevin Loide
    12.  Mirko Lehesaar


    (U10)
    2010 A ja B (7v7) Tr. Kauri Käos ja Andrus Meinart (Kaks võistkonda)
    1.  Andrus Eek
    2.  Karl Hendrik Koddala
    3.  Robert Meinart
    4.  Ragnar Kiidjärv
    5.  Kennert Kangur
    6.  Robin Kull
    7.  Henri Urbla
    8.  Ottomar Karu
    9.  Kenneth Soo
    10.  Andero Raudsepp
    11.  Egert Toots
    12.  Rauno Prii
    13.  Rainer Prii
    14.  Mairon Bojarinov
    15.  Oliver Kivil
    16.  Gregor Kruuse
    17.  Kristo Ilp
    18.  Villem Vooro
    19.  Albert Kovaljov
    20.  Tamur Lõiv

    (U9)
    2011 B (5v5) Tr. Laur Nurme (Kaks võistkonda)
    1.   Robert Käpa
    2.   Marten Vutt
    3.   Egert Vutt
    4.   Kaspar Joost
    5.   Kristo Veelmaa
    6.   Martin Karro
    7.   Gregor Pärnaku
    8.  Oskar Vaaderpass
    9.  Andre Looskari
    10.  Dominic Saarnak
    11.  Kaur Elmar Vooro
    12.  Kristofer Lainevool
    13.  Märten Oras
    14.  Karl-Martin Kalmus
    15.  Carlos Kiis
    16.  Oskar Kelt
    17.  Kevin Sepper

    Registreerunud lapsevanemad-fännid
    1.  Liana Jõgar
    2.  Elon Kangur
    3.  Rivo Soo
    4.  Kaija Saarnak
    5.  Erle Põder
    6.  Marek Madisoo